Pozvánka Klubu ŘEKA ZDRAVÍ


Přejít na celou fotogalerii

 

Úterý 23. října od 17 do 19 hod., Daňkův palác, Opletalova 19, 1. patro


Co vás čeká v listopadu v oblasti vaší energie, zdraví a stravy?

  • Namísto toho, abyste svoji energii a emoce potlačovali nebo jste se jimi nechali ovládat, začněte lépe vnímat sami sebe, nalaďte se na své přirozené rytmy a užívejte si jízdy na vlnách energie, které vám usnadní realizovat vaše touhy a přání v profesním i osobním životě.
  • V listopadu vládnou nejslabší energie v roce. Proto je to nejvhodnější měsíc pro regeneraci,            odpočinek a užívání si hojnosti a prosperity,      kterou jste za celý rok vytvářeli.
  • Užívejte si do sytosti všeho, co máte rádi se svými blízkými i přáteli
  • Vychutnejte si předvánoční dobroty
  • Načerpejte síly do začátku nového roku.

 

Vstupné:

  • Pro členy klubu Řeka zdraví – zdarma
  • pro členy ČMA – 150 Kč
  • pro nečleny ČMA – 250 Kč

Přihlášky na: gajdos@cma.cz

 

Lektoři:

Jana Arcimovičová
Zdravé stravování

Vyrůstala v Sedlčanech, v roce 1982 absolvovala Filosofickou fakultu Univerzity Karlovy. V současné době žije v Kosově Hoře.

Zabývá se dietetikou a alternativními metodami léčby, především fytoterapií a tradiční čínskou medicínou. Publikuje v časopisech zaměřených na zdravý životní styl. Je autorkou knih Léčíme se přírodními antibiotiky (2001), Léčíme se cibulí (2002), Potraviny a byliny ke snížení cholesterolu (2003), Čínská medicína pod pokličkou (2004) a spoluautorkou knih Vůně čaje (1998), Čokoláda pokrm bohů (1999) a Rostlinné omamné drogy (2000).

Od roku 2004 spolupracuje s časopisem Regenerace, je autorkou tří speciálů Regenerace: Byliny v kuchyni a domácí lékárničce (2012), Letní byliny a plody (2014) a Léčivá kuchyně (2017). Zajímá se o východní kulturu a filozofii. Šestkrát navštívila Čínu, kde si mj. prohlubovala znalosti tradiční čínské medicíny. Působí také jako lektorka, přednáší především o tradiční čínské medicíně, dietetice a bylinách, věnuje se cvičení čchi-kung.


Zbyněk Gabriel
Cvičení čchi-kung

Zbyněk působí jako lektor čínského zdravotního cvičení čchi-kung. Čchi-kung cvičí 18 let.

Pracoval u známých firem: Česká spořitelna (Media Manager), Unilever (Media Manager CEE), Starcom MediaVest (CEO).

Zbyněk je certifikovaným terapeutem léčebného čchi-kungu. Čchi-kung a tchaj-ťi školy San Feng Pai nejprve studoval řadu let pod vedením Otakary Chocholy, čínským jménem 邱懋资沛 Qiu Mao Zi Pei, člena 16. generace wudangských mistrů, v Praze a v čínském Wudangu. Nyní studuje nej-kung, umění práce s vnitřní energií a osobní kultivaci spolu s tchaj-ťi u Vlastimila Kroupy. Zbyněk vyučuje čchi-kung ve škole tradiční taoistické výuky Plující oblaka, na klinice China Care a na Institutu Tradiční čínské medicíny. Kromě výuky čchi-kungu také poskytuje terapie pomocí čínských léčebných masáží tuina a reflexních masáží zuliao. Ke cvičení ho původně přivedly zdravotní problémy, vyplývající z náročného života ve vedení korporací a vrcholového sportu v mládí. Z hlubšího zájmu a vedený snahou pomoci svému okolí, v němž má řada lidí pro něj důvěrně známé potíže, studuje pátým rokem tradiční čínskou medicínu a čínskou kosmologii.


Jiří Černák
Typologie a životní rovnováha

Konzultant, coach, poradce Feng Shui, Mistr Reiki a autor knihy Čínské horoskopy aneb Odhalte své pravé já. Vystudoval VŠE v Praze a od roku 1990 pracoval v oblasti firemní strategie, marketingu a reklamy.

Vytvářel strategie pro světové jedničniky (například Coca-Cola, Allianz, Nestlé, Nike nebo L’Oréal) a pro mnohé další významné značky (Škoda Auto, Kofola, Datart). Věnuje se studiu psychologie a duchovních učení a jejich vlivu na život člověka. Od roku 2008 se ve spolupráci se svou manželkou zaměřuje především na systém čínské kosmologie, který využívají k poradenské činnosti v oblasti řízení talentů, koučování, osobního rozvoje a vytváření harmonického prostředí. Je zakladatelem Akademie štěstí a Černák Interior Design, vydává též digitální týdeník Happyweek, pravidelně přednáší v Městské knihovně v Praze, vystupuje v médiích a pořádá semináře a kurzy.


Eva Boháčková
Psychologie

Psycholožka a grafoložka, zakladatelka konceptu Psychologie radosti.

V r. 2000 dokončila na FF UK v Praze magisterské studium jednooborové psychologie. O dva roky později získala v tomto oboru titul PhDr. Od roku 2003 se věnuje vlastní poradenské praxi. V rámci svého doktorského studia zaměřeného na mezní situace se v letech 2002 – 2004 podílela na výuce katedry psychologie FF UK. Více než deset let působila jako lektorka grafologie a psychologie v grafologické a psychologické společnosti CALIX. V letech 2004 – 2006 pracovala jako skupinová terapeutka v Letohrádku Vendula, stacionáři pro klienty se speciálními potřebami v Horním Bezděkově. Již řadu let pořádá víkendové sebezkušenostní a prožitkově zaměřené semináře. V r. 2011 vydala jako spoluautorka knížku Co se dnes hraje? Pohádky 21.století. Od roku 2012 pořádá v Ateliéru Psychologie radosti kurzy a semináře pro širokou veřejnost zaměřené na podporu seberealizace a propojování spirituality s naším každodenním životem.

 

Původní pozvánka

Click to Hide Advanced Floating Content