Posezení u krbu s Rudym Linkou a Liborem Witasskem

Dne 21. března se uskutečnilo první Posezení u krbu, které uspořádal ČMA Regionální klub Morava pod vedením Zdeňka Bílka. Výběr hostů byl opravdu zdařilý, pozvání přijal světový jazzový kytarista Rudy Linka a kybernetik a top manažer Libor Witassek. Přátelskou debatu moderoval Petr Kazík, místopředseda moravského klubu.

Řeč byla o podobnostech a odlišnostech dvou světů – světa uměleckého a manažerského. Překvapivě jsme našli spojitostí více, než by člověk očekával. Jak manažerský, tak umělecký život, je o vášni a oddanosti své životní vizi, hledání balancu, víře ve svou volbu. Rudy Linka i Libor Witassek se shodli, že cesta poskytnutí prostoru a svobody svým spolupracovníkům, kolegům a podřízeným je zásadní. Přichází doba kreativity a “sešněrovávání” lidí není tou správnou cestou.

Debatu prokládal Rudy Linka jazzovými vály, sommeliér vinařství Obelisk zase výbornými jihomoravskými víny. Atmosféru večera můžete nasát níže ve fotogalerii.

 

 

 

ČMA Regionální klub Morava vás zve na

POSEZENÍ U KRBU S RUDYM LINKOU A LIBOREM WITASSKEM

21. března 2018, 16-22 h
MAXIMUS RESORT Brno, Hrázní 327/4a, Brno

 

REGISTRACE

Touto akcí zahajujeme “Setkání u krbu” s významnými umělci a podnikateli.
Jde o moderovaný rozhovor, kde se oba svěří nejen se svým životním příběhem, ale i s názorem na různá zajímavá témata. Ta budou vždy volena tak, aby je jejich setkání bavilo a předpokládáme, že se u toho budou bavit i posluchači.
Takto připravený program bude trvat od 17 do 18 hodin a z toho bude část věnována koncertnímu vystoupení přítomného umělce.
Na tomto prvním posezení bude Rudy Linka vyjadřovat svůj bohatý příběh také hrou na kytaru. Půjde v tom případě o naprosto unikátní zážitek – nenechte si ho ujít!
Na tomto setkání budou pro Vás připravena k ochutnání a konzumaci vynikající vína z vinařství OBELISK u Valtic  a případně pohoštění formou rautu od 18,30 hod
Dress code: Dressy casual

 

Rudy Linka

se narodil v Praze a už jako teenager si zamiloval jazz.  Improvizaci  studoval na Pražské konzervatoři u Karla Velebného, klasickou kompozici a kytaru na Stockholm Music Institute, obdržel Jim Hall stipendium na Berklee College of Music v Bostonu a na The New School v New Yorku, kde žije od roku 1985 do dnes. Za svou kariéru vydal celkem 16 CD a spolupracoval s řadou renomovaných jazzových hudebníků jako např. Miles Evans, John Scofield či Paul Motian, je držitelem dvou ocenění od National Endowment of Arts (USA) a prestižní časopis DownBeat ho řadí mezi 10 nejlepších jazzových kytaristů světa.

Rudy je zakladatelem a ředitelem festivalu Bohemia JazzFest, který se během několika let stal jedním z největšich festivalů v Evropě, má měsíční sloupec v časopise Reporter, jeho hlas můžete slyšet v pořadu “Přímá linka” každé úterý na stanici Vltava a Česká televize vysílá pořad “Linka”, kde Rudy zve světové hudebníky na svoji Šumavskou usedlost.

Rudy v současnosti vystupuje v duu s legendárním basistou Miroslavem Vitoušem, se svým newyorským triem a v divadelním one man show “Tu kytaru jsem koupil kvůli ….” .  Rudyho životní optimismus a energia z něj udělala oblíbeného hosta na universitních a korporátních akcích a jeho nové abum “American Trailer” obdrželo skvělé recenze.

Libor Witassek

Libor Witassek se dlouhodobě specializuje na oblast kybernetiky druhého řádu se zaměřením na řízení podniku jako živého organizmu. Působil jako poradce americké Wharton University of Pensylvannia pro programy podnikání ve střední Evropě. Rovněž působil jako Chairman of Managing Partners přední poradenské skupiny Allied Consultants Europe e.V.

Libor je expertem v budování soustav podnikového řízení. S metodou Lean Six Sigma pomohl již několika desítkám globálních firem, například Siemensu, Foxconnu, nebo Johnson & Controls. Působil jako transformační manažer v globální korporaci GCE Group a naposled jako generální ředitel a předseda představenstva VÍTKOVICE, a.s.

Je autorem řady publikací a metodologie LEAN Leadership®, kterou přednáší na Vysoké škole ekonomické v Praze. Libor je držitelem řady ocenění, mj. v soutěžích Manažer roku 2012, Marketér roku 2011 a 2012 a Ceny za společenskou odpovědnost firem v Moravskoslezském kraji 2013. Dnes je nezávislým podnikatelem v oblasti technologií pro využití vodíku v rámci investiční skupiny BLUE PLANET IMPACT.

REGISTRACE

Click to Hide Advanced Floating Content