Podnikatelský camp pro mladé z dětských domovů

Blíží se druhý ročník Letního podnikatelského campu pro mládež, který pořádá ZET Foundation Milana Zeleného, Yourchance a GrowBUSINESS. I letos se stala Česká manažerská asociace a Česká podnikatelská rada pro udržitelný rozvoj (CBCSD) partnerem tohoto unikátního projektu. O loňském ročníku jsme vás již před časem informovali v článku Manažeři na týden vytvořili partu s mladými z dětských domovů, učili je osobnímu rozvoji.

Co nás čeká letos?

Motivační vzdělávací program na podporu mládeže z dětských domovů, který je zaměřen na podnikání, nese zprávu ” Od nápadu k podnikání.” Organizátoři campu mají jasný cíl: „Podporujeme děti z dětských domovů, které opouštějí snad bezpečný přístav těchto ústavů a my jako dospěláčtí parťáci stojíme na tomto pomyslném prahu a napřahujeme křídla naší důvěry, pokory a lásky a říkáme: jsme tady pro Tebe, dáváme Ti příležitost, dáváme Ti plnou náruč pochopení a budeme Tě respektovat jako nového mladého člověka – pojď s námi. Podáme Ti pomocnou ruku, provedeme Tě cestou úskalí, jakou přináší podnikatelská sféra, a pomůžeme Ti na startu.“

Do letošního Podnikatelského campu máte možnost zapojit se i vy, členové ČMA. CBCSD již věnovala příspěvek 15 000 Kč a zafinancovala tak účast jednoho dítěte. Stále však ještě nejsou pokryty náklady na všechny děti.

Máte chuť se zapojit?

  • Věnujte příspěvek na jedno dítě z dětského domova ve výši 15.000,- Kč a připojte se tak k myšlence campu
  • Uspořádejte v rámci své firmy sbírku na účast dítěte z dětského domova
  • Podpořte camp svou osobní návštěvou

 

Bude nám velkým potěšením, pokud rozšíříte naše dobrovolnické řady a budete šířit myšlenku ” Žij stále naplno a prožívej své nové příležitosti, které Ti život přináší!”

Olga Girstlová, ambasadorka ČMA

Kde se potkáme? Na zámku Vilémov

Kdy ? 17. 7. začínáme a budeme tam celý týden

Chcete-li o Podnikatelském campu pro mládež vědět více, zeptejte se na zurovcova@cma.cz.

detsky_camp_2017_komplet