Ples v Rudolfinu

OMLOUVÁME SE, PLES JE JIŽ VYPRODÁN.

Česká manažerská asociace se stala partnerem Plesu v Rudolfinu. Využijte 10% slevy na vstup pro všechny členy ČMA a jejich doprovod!

10

Genius loci Plesu v Rudolfinu – historický prostor v záplavě květin, špičkový food styling a prestižní hosté

Po schodech k majestátnímu průčelí Rudolfina kráčel více než před sto lety habsburský korunní princ Rudolf, jehož jméno novorenesanční palác nese. V roce 1919 po nich stoupal Tomáš Garrigue Masaryk, aby jej uvnitř poslanci první Československé republiky zvolili prezidentem.

Nyní po nich budete kráčet vy. Vstříc neobyčejnému společenskému zážitku – plesu, který se inspiruje Vídní, tak jako se jí na sklonku 19. století inspirovali stavitelé Rudolfina.

Majestátní dvorana Rudolfina je dokonalým místem pro ples, který ctí tradice a zároveň dokáže jít s dobou. Vzdušný novorenesanční interiér poskytuje dostatek prostoru pro všechny hosty, tak aby se mohli nerušeně bavit – bez kompromisů, věčného stoupání do schodů a přecházení mezi místnostmi. A důležitá je i symbolika – Rudolfinum je společně s Národním divadlem nejvýznamnější novorenesanční budovou v Praze v době,kdy byl ples místem setkání nejvlivnějších elit. místem, kde se tvořily dějiny Evropy.

Styl plesu v Rudolfinu – každý host je hlavní hvězdou večera

Na Plese v Rudolfinu o vás budeme pečovat v každém okamžiku. Každá dáma bude přivítána květinami, neustále je vám k ruce pozorná obsluha a u VIP stolů i váš vlastní číšník. Desítky hostesek v šatech zhotovených pouze pro tento večer budou dbát o vaše pohodlí. Jídlo i nápoje jsou pod bedlivou kontrolou našich číšníků kontrole a nestane se, že by chybělo i ve velmi pozdních hodinách.

Chuť plesu v Rudolfinu–zážitek z vrcholné gastronomie, záplava živých květin

Ples přichází se zcela novou koncepcí zážitkového menu. Ty nejlepší suroviny – od celého tuňáka přes plody moře až po vyzrálé hovězí maso připravují kuchaři přímo před vašima očima. Chuťové kombinace dotváří vína, zvolená zkušenými sommeliery a k luxusnímu večeru samozřejmě patří i pravé šampaňské. Prostor bude vyzdoben záplavou floristických aranží.

Ples_v_Rudolfinu