Petra Misterková: Jsem zvyklá na nasazení

Energie má na rozdávání. Jak jinak by JUDr. Petra Misterková mohla zvládat práci ve společnosti VERDANT na pozici partnera, spoluvést Klub Právníků a manažerů, věnovat se golfu a nově stanout ve vedení Regionálního klubu Střední Čechy ČMA. Právě na něj jsme se zeptali novopečené předsedkyně.

 

Jaké máte plány se Středočeským klubem?

Chceme nabídnout přitažlivou kombinaci formálních a neformálních akcí, určitě jich plánuji pořádat větší počet než tomu bylo dosud. Některé pilotní projekty zkoušíme v rámci Klubu právníků a manažerů a pokud se to ujme, lze to přenést i na půdu Středočeského klubu, i celé ČMA. Mým cílem je, aby členové Středočeského klubu měli možnost se účastnit většího množství akcí, více se poznávat a to i s členy jiných klubů v rámci ČMA. A to by samozřejmě mělo vést i k získání nových členů.

Vedete nyní dva kluby, jaké mezi nimi vidíte možnosti synergie?

Celá ČMA by měla fungovat na základě synergií, jednotlivé kluby by měly spolupracovat. Měly by se propojovat i s jinými kluby mimo členskou základnu, resp. ČMA, jejichž zaměření je jim blízké a vzájemně si nekonkurují. Témata kombinující právo, management, ekonomiku zajímají přece členy obou klubů a další manažery, stejně jako networking a společenská setkání.

Jak vůbec zvládáte všechny vaše aktivity?

Moje předchozí mnoholetá praxe na úrovni top managementu ve velkých korporacích mě naučila dobře si plánovat svůj čas a jsem zvyklá pracovat hodně a pod tlakem. Nicméně jak se říká, nejenom prací je člověk živ, takže se snažím najít si čas na rodinu, své přátele, společenský život a na golf. S golfem jsem začala před čtyřmi lety a mohu zodpovědně prohlásit, že se ze mě stala velmi aktivní golfistka a je to něco, co mi hodně pomáhá překonávat stres a odpočinout si..

Musím na vás prozradit, že jste v roce 2017 získala titul  Podnikový právník roku v oblasti občanského práva a současně jste se stala jednou z tzv. Královen práva…. To už za sebou musíte mít nějaké zkušenosti.

S oblibou říkám, že už to neměli komu dát, tak jsem přišla na řadu já. Ale teď vážně. V korporacích jsem působila téměř patnáct let a bylo to krásné období plné nových zkušeností, znalostí, nových lidí, nových projektů a výrazně mi pomohlo dospět. Na oba tituly jsem velmi hrdá a dokazují, že svou práci dělám dobře. V současně době jsem se ale rozhodla již jít vlastní cestou a jsem partnerem společnosti VERDANT s.r.o.. V krátkosti, zabýváme se spoluprací a poradenstvím v rámci firemních procesů a řízení firem, optimalizací firemních procesů, nastavováním všech podpůrných oblastí, projektovým řízením, svěřenskými fondy, ochranou dat. Záběr je skutečně široký. Prostě, jak by řekl můj velký vzor, Gaius Julius Caesar, kostky jsou vrženy. A i proto říkám svým klientům, aby šli za svou vizí, budovali své vlastní impérium a my jim s tím rádi pomůžeme.

Za rozhovor poděkoval Milan Mostýn

 

Další informace najdete ZDE