PhDr. David A. Procházka, MBA, MSc

David Anthony Procházka je pedagog a popularizátor managementu postaveném na důkazech.

Na FPH VŠE založil Research Club a vede Centrum Evidence-based managementu. Přednáší nebo mentoruje management, metody výzkumu a business ethics. Své znalosti čerpá ze studia na University of Cambridge, JBS, doktorát získal na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Zájmy

Své odborné zájmy dělí PhDr. David Anthony Procházka mezi management a příbuzné obory z pohledu evidence-based přístupu, pedagogiku a aplikovanou etiku.

Je členem Academy of Management, The Society for Judgment and Decision Making, Fellow of Center for Evidence-based Management, členem skupiny expertů Technologické agentury ČR.

Zdroje na články:

https://archiv.ihned.cz/c1-66814080-vse-o-etice-a-byznysu

https://archiv.ihned.cz/c1-66744760-jak-ma-v-krizi-fungovat-tym

https://archiv.ihned.cz/c1-66601640-o-managementu-postavenem-na-dukazech

 

PhDr. David A. Procházka, MBA, MSc

Fakulta managementu VŠE Praha

David Anthony Procházka je pedagog a popularizátor managementu postaveném na důkazech. Přednáší na Fakultě podnikohospodářské, kde založil Research Club a vede Centrum Evidence-based managementu. Své znalosti čerpá ze studia na University of Cambridge, JBS, doktorát získal na Vysoké škole ekonomické v Praze. Své zájmy dělí mezi management, pedagogiku či aplikovanou etiku. Je také členem Academy of Management, The Society for Judgment and Decision Making, Fellow of Center for Evidence-based Management a také členem skupiny expertů Technologické agentury ČR.

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter
STRÁNKY SE PŘEDĚLÁVAJÍ
Děkujeme za pochopení.