JUDr. Stanislav Moural, MBA

Absolvent Právnické fakulty Univerzity Karlovy a programu MBA Nottingham Trent Univerzity a BIBS Brno. Core business jeho firmy tvoří poskytování poradenských a specializovaných právních služeb v oborech korporátního a smluvního práva s využitím v obchodní, marketingové, finanční a real estate oblasti. Hlavní působností firmy jsou trhy B2B a B2A.

„Po managementu nelze vyžadovat totální odpovědnost za všechno. Je sice nutné, aby člověk na klíčové pozici měl potřebné znalosti, byl důsledný a loajální k firmě, ale také, aby měl svůj osobní plán B, který mu poskytuje profesní svobodu,“ říká Stanislav Moural, který je řadu let aktivní v asociaci.

 

JUDr. Stanislav Moural, MBA

člen prezidia

Absolvent Právnické fakulty Univerzity Karlovy, Nottingham Trent Univerzity a Brno International Business School. Působí v právnické firmě Moural Staňa & Partneři a je dlouholetým členem České advokátní komory, Asociace energetických manažerů, Asociace pro rozvoj pracovních vztahů a Hospodářské komory ČR.

    Buďte s námi v kontaktu

    Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

    Odebírat newsletter