Ing. Martin Diviš, MBA

Martin Diviš vystudoval  Západočeskou univerzitu, zaměření management a marketing, kde získal titul Bc., a dále Zemědělskou universitu v Praze (Ing.). V roce 2005 dokončil postgraduální studium  MBA na Prague International Buisness School.

V roce 1995 začal pracovat v Kooperativě jako tiskový mluvčí. Od roku 1999  byl  zodpovědný za reklamní strategii, sponzoring a PR. Od roku 2001  byl  ředitelem Odboru marketingu a komunikace s odpovědností za všechny marketingové aktivity druhé největší pojišťovny v ČR.

V roce 2005 byl jmenován vrchním ředitelem a členem nejužšího vedení Kooperativy a poté členem představenstva firmy se zodpovědností za pojištění vozidel, marketing, vývoj produktů, spolupráci s asistenčními službami, strategickou spolupráci s Finanční skupinou ČS a likvidaci pojistných událostí. 1. listopadu 2006 se stal náměstkem generálního ředitele firmy.

Od března 2013 je prezidentem České asociace pojišťoven, do této doby zde půsoobil jako viceprezident. Martin Diviš je zároveň členem koncernového vedení Vienna Insurance Group .

Mezi jeho koníčky patří zejména létání – ve volném čase pilotuje menší dopravní letadla a je plně kvalifikovaným obchodním pilotem.

 

Ing. Martin Diviš, MBA

Generální ředitel pojišťovny Kooperativa a prezident České asociace pojišťoven

Na Západočeské univerzitě získal titul v managementu a marketingu, v roce 2005 dokončil postgraduální studium MBA na Prague International Business School. Na Zemědelské univerzitě v Praze získal titul Ing. Začínal jako tiskový mluvčí ve společnosti Kooperativa, kde byl poté zodpovědný za reklamní strategii a PR. Díky svým schopnostem se poté stal ředitelem Odboru marketingu a komunikace s odpovědností za všechny marketingové aktivity druhé největší pojišťovny v ČR. V roce 2005 byl jmenován vrchním ředitelem a členem nejužšího vedení Kooperativy a od března 2013 je prezidentem České asociace pojišťoven.

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter