Ing. Tomáš Macků

Po vystudovaní VŠCHT Praha pracoval ve výzkumu a v průmyslu, od r. 1990 pracuje v oblasti výzkumu trhu a veřejného mínění a zabývá se analýzami trhu – vždy v top manažerských funkcích.

Od r 2007 pracuje ve výzkumné agentuře Ipsos, nyní ve funkci External Affairs Director. Podílí se na dlouhodobých rozvojových projektech s důrazem na implementaci výsledků z výzkumu do marketingových a komunikačních strategií, zodpovídá za public relations, komunikaci, za vztahy s významnými klienty a za partnerské spolupráce. V posledních letech se věnuje tématům CSR a udržitelného rozvoje.

Tomáš je členem nebo zástupcem Ipsosu v různých asociacích (např. v Asociaci společenské odpovědnosti, České marketingové společnosti, Českém institutu pro franchising aj.) a v mnoha klubech. Působí v několika dalších profesních a odborných porotách vyhlašujících nejlepší produkty, služby a projekty (LEMUR – APRA, Zlatý středník, Fénix Content Marketing, Czech Event Awards, Zlatá koruna, Ceny SDG´s aj.).

Záliby: ornitologie, příroda, sport

 

Ing. Tomáš Macků

člen prezidia

Úspěšný manažer, který pracuje více než 30 let v oblasti výzkumu trhu a veřejného mínění, v posledních letech se věnuje zejména tématům CSR, PR a komunikaci. Ve své profesní kariéře zastával řadu vrcholových funkcí. Od roku 2007 působí ve výzkumné agentuře IPSOS, nyní jako External Affairs Director. Je dlouholetým aktivním členem ČMA a také České podnikatelské rady pro udržitelný rozvoj.

    Buďte s námi v kontaktu

    Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

    Odebírat newsletter