Nominace do jubilejního 30. ročníku soutěže MANAŽER ROKU

Přejít na web MANAŽER ROKU
 

Ing. Petr Kazík, Ph.D.

Před dvaceti třemi lety jsem založil vzdělávací a poradenské společnost AHRA. Působil jsem jako konzultant, lektor a kouč ve více než dvou stech významných společnostech ČR. V letech 2007-2019 jsem působil na Fakultě sociálních studií a Lékařské fakultě Ostravské univerzity. Od roku 2018 na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Systematicky se věnuji problematice hodnocení kvality a rozvoji excelence. V roce 2005 jsem absolvoval Výcvikový kurz hodnotitelů – Model excelence EFQM České společnosti pro jakost. Působil jsem v několika projektech, kdy nejrozsáhlejší byl IPN KVALITA MŠMT pod vedením prof. Ing. Karla Raise, CSc., MBA. Projekt byl zaměřen na podporu zajišťování a komplexní hodnocení kvality ve sféře terciárního vzdělávání (TV). Jsem předsedou Hodnotitelské komise soutěže Manažer Roku ČMA, člen Rady expertů, místopředseda ELITE klubu MSK ČMA a člen prezidia ČMA. Dlouhodobě se zabývám rozvojem lektorských dovedností. Proškolil jsem na 500 lektorů a naspal dvě knihy, Rukověť dobrého interního lektora: pro efektivní vzdělávání ve firmách a jiných organizacích.

 

 

Ing. Petr Kazík, Ph.D.

prezident ČMA

Majitel vzdělávací a poradenské společnosti AHRA, manažer, konzultant, lektor a kouč ve více než 200 významných společnostech. Proškolil na 500 lektorů, je autorem dvou knih. Systematicky se věnuje hodnocení kvality a rozvoji excelence. Je předsedou Hodnotitelské komise soutěže MANAŽER ROKU, člen Rady expertů ČMA a místopředsedou Elite klubu Moravskoslezského kraje. Dlouhá léta vede úspěšný dětský pěvecký sbor Permoník.

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter