Bc. Vadim Petrov

Syn hudebního skladatele stejného jména.

Před revolucí pracoval jako hudební režisér a dramaturg v Československé televizi, po roce 1989 působil jako tiskový mluvčí ve vládě Václava Klause. Krátce zastával pozici ředitele komunikace Chemapol Group a od roku 1997 střídavě působil jako poradce a pedagog Public Relations a zastával manažerské pozice. V letech 2006 až 2012 byl generální manažerem pro lidské zdroje v automobilce TPCA.

V současnosti je předsedou Akreditační komise pro vyšší odborné vzdělávání MŠMT a od roku 2019 členem Rady pro rozhlasové a televizní vysílání.

V roce 2016 napsal knihu „Muž, který nevrhá stín“ – román o přeměně komunistických tajných služeb v demokratické a v roce 2018 román „Načítání“ o stírání hranice mezi realitou a kyberprostorem.

Od roku 2019 působí jako Ambasador České manažerské asociace, v roce 2020 předsedal redakční radě pro vydání knihy Návrat k prosperitě.

 

Bc. Vadim Petrov

člen prezidia

Manažer a hudebník. Původně pracoval v Československé televizi jako hudební režisér a dramaturg, po roce 1990 ve vládních službách. Velké zkušenosti má v oblasti PR a mediální komunikace. V letech 2006 až 2012 působil v pozici generálního manažera pro lidské zdroje v TPCA. V současné době je prezidentem Iniciativy KYBEZ a rovněž členem Rady pro rozhlasové a televizní vysílání.

    Buďte s námi v kontaktu

    Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

    Odebírat newsletter