Shromáždění delegátů

Shromáždění delegátů je vrcholovým orgánem ČMA v počtu 31 členů zvolených v jednotlivých regionálních a odborných klubech asociace.

Usnesení Shromáždění delegátů ze dne 30.5.2018

Celý seznam ke stažení v PDF

Pražský manažerský klub (předseda: Ivo Gajdoš)

  • Lejček Josef ,ČEZ, a. s.
  • Witassek Libor, DC Vision
  • Andrejsek Tomáš, ELAN INTERIOR, s.r.o.
  • Jaroš Antonín, INCO engineering s. r. o.
  • Medzihorský Štefan, Podnikatelský institut Pyramida
  • Choulík Petr, Linde Gas, a. s.
  • Číž Miloslav, senior
  • Zámečník Tomáš, Metrostav a.s.
  • Obertová Valéria, SAM International
  • Mikel Vladimír, Rossmann
  • Hamáčková Veronika, Solární Asociace
  • Vala Tomáš, SIKO KOUPELNY a.s.
  • Valová Jaroslava, SIKO KOUPELNY a.s.
  • Jirásek Jiří, Českom. zár. a rozvojová banka
  • Ulč Petr, STYRAX, a.s.
  • Macků Tomáš, individuální člen (Ipsos, s. r. o.)
  • Duspěva Jan, individuální člen
  • Staněk Vladimír, ARAMARK, s.r.o.
  • Anděl Rostislav, Grátis, s.r.o.

RK Brno (předseda: Zdeněk Bílek)

  • Bílek Zdeněk, BIKO, s.r.o.
  • Menšík Ondřej, individuální člen
  • Kazík Petr, A-Hra
  • Ruszová Helena, Moravian Premium Care a.s.
  • Biolek Jaroslav, AutoCont CZ a.s.
  • Girstlová Olga, individuální člen

RK Střední Čechy (předseda: Prokešová)

  • Prokešová Tereza, individuální člen
  • Pfeifer Luděk, M.C.TRITON, spol. s. r.o.
  • Milich Tomáš, OVUS
  • Zdobinská Lenka, Blažek Glass s.r.o.

RK Severovýchodní Čechy (předsedkyně: Marie Jírů)

  • Jírů Marie, Centrum andragogiky, s. r. o.
  • Škopová Petra, individuální člen
  • Verner Ladislav, SOMA spol. s.r.o.
  • Tamchyna Miloslav, individuální člen
  • Čudka Martin, Wiesner-Hager Bohemia s. r. o.
  • Hrnčíř Roman, individuální člen

RK Severozápadní Čechy (předseda: Jaroslav Jochman)

  • Jochman Jaroslav, VVV MOST spol. s r. o.

Klub manažerek (předsedkyně: Lenka Tomešová)

  • Hnátová Věra, individuální členka
  • Tomešová Lenka, individuální členka
  • Čapková Dana, individuální členka

Klub vzdělávání manažerů (předseda: Jaroslav Jochman)

  • Jochman Jaroslav, VVV MOST spol. s r. o.
  • Termann Stanislav, SMARTER Training & Consulting
  • Kabátek Aleš, SMARTER Training & Consulting

Klub mladých manažerů (předseda: Vilém Vrba)

  • Vrba Vilém, Unifer alfa a.s.
  • Krupa Adam, individuální člen

Manažerský S-klub (předseda: Tibor Kovalský)

  • Kovalský Tibor, senior
  • Zuzák Roman, senior

Klub pedagogických manažerů (předseda: Jan Řehák)

  • Řehák Jan, individuální člen
  • Bastl Libor, individuální člen

Klub veřejné správa (předseda: Zajíček Jaromír)

  • Zajíček Jaromír, individuální člen
  • Kopecký Michal, individuální člen

Klub předškolního vzdělávání (předseda: Miloš Filip)

  • Filip Miloš, Prefa Kompozity, a. s.
  • Mihalovič Ladislav, senior

Klub nezařazených (předseda: Jaromír Hájek)

  • Hájek Jaromír, LeasePlan ČR, s. r. o.
  • Domin Petr, individuální člen

Prognostický klub (předseda: Bohumír Štědroň)

  • Štědroň Bohumír, individuální člen
  • Beneš Petr, individuální člen