Ambasadoři

 .

Jaroslava Timková

Šéfredaktorka magazínu Osobní rozvoj

  • Jarka je nezávislá novinářka s více než třicetiletou praxí. Posledních deset let se věnuje tématům osobního rozvoje.
  • Ve vlastní edici 21 dnů píše a vydává knihy, které jsou inspirací pro tisíce lidí. Je autorkou magazínu Osobní rozvoj.
  • Založila neziskovou organizaci Osobní Rozvoj Média, která si dala za cíl šířit témata osobního rozvoje, budovat občanskou společnost a formovat osobně odpovědného občana.
  • Autorsky i produkčně rovněž stála za vznikem TV pořadu Skrytý potenciál, 13 dílny cyklus vysílala Česká televize.
  • Pravidelně spolupracuje s Českou televizi i dalšími médií jako autorka, scénáristka nebo producentka
  • Je autorkou divadelní hry a písňových textů
  • Je autorkou, spoluautorkou nebo producentkou řady zajímavých projektů, v současné době připravuje: dokumentární film Divadlo na okraji, připravuje projekt ke 100. výročí založení republiky Říjen 1918 den po dni, pro ČT lifestylový hobby magazín, hudební komedii AHA!?! to jsem o sobě nevěděl(a), společensko-odpovědný projekt Srdcař regionu a dokument 30 let po sametu

 


Zdeněk Bílek

Account Manager Sika CZ, předseda ČMA Regionálního klubu Morava
členem Pracovní skupiny “Udržitelný rozvoj regionů, obcí a území” při MMR ČR

Vystudoval VŠZ lesnickou fakultu v Brně. Následně propojil svoje znalosti o zákonitostech v přírodě se studiem stavebních oborů. Postupně prošel o projektanta, stavbyvedoucího, vedoucího provozu stavebních firem až na pozici generálního ředitele společnosti Sika CZ. V roce 2016 byl vyhlášen manažerem odvětví ČR. K jeho aktivitám patří činnost ve Svazu podnikatelů ve stavebnictví  ČR, kde je místopředsedou správní rady. Je ambasadorem ČMA a vede její regionální klub Morava. Je členem výkonného vedení  Nadace ZET profesora Milana Zeleného. 

 


Olga Girstlová

Jednatelka GrowBusiness s.r.o. ,výkonná ředitelka ZET Foundation

Vystudovala VUT ,fakultu elektrotechnickou a získala doktorát z managmentu a ekonomie na FAME UTB Zlín. S manželem a svým otcem založila mezinárodní telekomunikační firmu GiTy ,která byla v roce 2009 prodána společnosti JVS. Během své profesní kariéry získala mnoho ocenění od roku 1995- 2002 a nejvýznamnější ocenění bylo Vedoucí podnikatelka světa v roce 1999 v Monaku.

V současné době založila svou novou konzultační a investiční společnost GrowBusiness s.r.o.,která je zaměřena na rozvoj podnikatelských subjektů s nevyužitým potenciálem (startupy a problémové společnosti).Věnujeme se také unikátnímu vzdělávacímu programu pro začínající podnikatele s názvem „Od nápadu k podnikání „který jim pomáhá poznat prostředí startupu a v reálném světě ověřit realizovatelnost jejich nápadu.(www.pilvs.cz)

Je čestnou prezidentkou ČMAPM ,ambasadorkou ČMA a členkou Rady expertů ČMA. V nadaci ZET pana profesora Milana Zeleného se věnuje strategickým projektům nadace a letnímu podnikatelskému kempu pro mládež  z dětských domovů.

 

 


Jiří Beran

Jiří BERAN vystudoval chemickou technologii na VŠCHT Praha, kde následně i krátce vyučoval. Na konci 90. let pak pracoval v prodeji a marketingu chemickéhokoncernu AIR PRODUCTS. Od roku 2002 spolupracuje s M.C.TRITON jako senior poradce, trenér a kouč v oblasti rozvoje zejména obchodních týmů a jejich manažerů. V současnosti je vedoucím partnerem v INTELECTA TEAM, pracuje na projektech pro skupinu ČD, CZECHINVEST a Czechoslovak Group. Angažuje se jako dobrovolník pro Český florbal. Je také autorem interaktivní vzdělávací metody pro manažery a obchodníky SMARTPHONE VIDEOTRAINING.