Ambassadoři

Skupina manažerských a podnikatelských osobností – ambasadoři, ve výrobních podnicích, ale i v oblastech jako je zdravotnictví, kultura aj. která se viditelně spojuje s Českou manažerskou asociací a její značkou. V roce 2020 se ambasadoři aktivně zapojili do hodnocení a komentování důsledků ekonomických a sociálních dopadů na manažerskou komunitu. Společně pořádali business snídaně s významnými hosty, obvykle přesahujícími zkušenostmi hranice republiky.

 

Libor Wittasek

podnikatel, kybernetik a krizový manažer, majitel firmy STOJCAR vyrábějící díly pro letecký a kosmický průmysl

Kybernetik, podnikatel, krizový manažer, zkušený lokální politik v Opavě. Zastával CEO společnosti Vítkovice, majitel společnosti DC VISION a STROJCAR a spolumajitel Rekvalifikačního centra v Opavě.

Úspěšný podnikatel – zakladatel společnost ADLER Czech a Liftago, vizionář, propagující vysokorychlostní tratě a autonomní vozidla, filantrop a zkušený lokální politik v Ústí nad Labem.

Bc. Vadim Petrov

člen prezidia

Úspěšný podnikatel – zakladatel společnost ADLER Czech a Liftago, vizionář, propagující vysokorychlostní tratě a autonomní vozidla, filantrop a zkušený lokální politik v Ústí nad Labem.

Jednatelka a (spolu)majitelka společnosti Flexibuild Technology a GrowBUSINESS. Výkonná ředitelka ZET Foundation, business konzultantka. Spoluautorka projektu Ženy 50 Plus/Mínus, nositelka ocenění Vedoucí podnikatelka světa 1999. Od června 2020 je viceprezidentkou ČMA.

Zkušený manažer, působil jako CEO ve společnosti generálního ředitele společnosti Sika CZ, konzultant, je senior partner v Infoteam Sales Process Consulting AG a jednatel Biko, s.r.o. Dřívější aktivní předseda ČMA Regionálního klubu Morava.

Známý umělecký fotograf a portrétista podnikatelů, politiků, fotomodelek, s ČMA spolupracuje na vytváření Galerie manažerských osobností. Má za sebou řadu vernisáží, reklamních kampaní, kalendářů.

Scénáristka, producentka a autorka televizních pořadů a dokumentů, spolupracující s ČT, a divadelní hry a písňových textů. Zakladatelka magazín Osobní rozvoj a NGO Osobní Rozvoj Média. Pro ČMA připravila projekt k 100. výročí založení republiky „Říjen 1918 den po dni“.

Zkušený manažer, poradce, trenér a kouč rozvoje obchodních týmů a manažerů. Působí jako manažer retailového klubu www.mistoprodeje.cz a konzultant mezinárodní sítě Barrett Values Center.
Pracoval v M.C.TRITON, INTELECTA TEAM a na projektech pro skupinu ČD, CZECHINVEST a Czechoslovak Group.

Máte zájem o členství?

Udělejte tři kroky ke vstupu mezi výjimečné osobnosti managementu.

Stát se členem

Seznamte se s názory našich členů

Mám možnost potkávat se s lidmi, kteří jsou blízko výkonu mé profese, jak mému podnikání ve společnosti VOX, tak práci vysokoškolského pedagoga. Jsem ráda, že existuje tolik lidí, kteří jsou ochotni nezištně se dělit o své znalosti a zkušenosti.

Ing. Zdenka Vostrovská, CSc.
Více referencí

Seznamte se s osobnosti ČMA

Ing. Simona Myslikovjanová, Ph.D., MBA, MBE

Jednatelka SiMyCo s.r.o.

Jako managerka, lektorka, trenérka a supervisor má 20 ti leté praktické zkušenosti se vzděláváním managementu, od nízkého po TOP management.

Detail

Ing. Ivo Gajdoš

Jako výkonný ředitel koordinuje činnost 15 manažerských klubů a oblast zahraničních vztahů. Zajišťuje i organizaci soutěže MANAŽER ROKU. Je předsedou Pražského manažerského klubu ČMA.

Detail
Více osobností

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter