Ambasadoři

Skupina manažerských a podnikatelských osobností – ambasadoři, ve výrobních podnicích, ale i v oblastech jako je zdravotnictví, kultura aj. která se viditelně spojuje s Českou manažerskou asociací a její značkou. V roce 2020 se ambasadoři aktivně zapojili do hodnocení a komentování důsledků ekonomických a sociálních dopadů na manažerskou komunitu. Společně pořádali business snídaně s významnými hosty, obvykle přesahujícími zkušenostmi hranice republiky.

 

Libor Witassek

podnikatel, kybernetik a krizový manažer, majitel firmy STOJCAR vyrábějící díly pro letecký a kosmický průmysl

Kybernetik, podnikatel, krizový manažer a člen zastupitelstva v Opavě. Zastával funkce transformačního manažera ve švédských globálních společnostech GCE a HEATEX, koncernu VÍTKOVICE nebo u výrobce kolejových vozidel Krnovské opravny a strojírny. Je majitelem společností v oborech manažerského poradenství, vzdělávání a výroby leteckých dílů.

Úspěšný podnikatel, zakladatel společností Malfini (dříve ADLER) a Liftago. Propagátor vysokorychlostních tratí a autonomních vozidel, filantrop a zkušený lokální politik v Ústí nad Labem. Své podnikání zakládá na udržitelnosti a transparentnosti. V soutěži MANAŽER ROKU 2019 zvítězil v kategorii Vizionář.

Bc. Vadim Petrov

člen prezidia

Předseda Akreditační komise pro vyšší odborné vzdělávání MŠMT a člen Rady pro televizní a rozhlasové vysílání. Zastával manažerské funkce, působil jako poradce a pedagog. Původní profesí je hudebník.

Jednatelka a (spolu)majitelka společnosti Flexibuild Technology a GrowBUSINESS. Výkonná ředitelka ZET Foundation, business konzultantka. Spoluautorka projektu Ženy 50 Plus/Mínus, nositelka ocenění Vedoucí podnikatelka světa 1999. Od června 2020 je viceprezidentkou ČMA.

Ostřílený manažer, který působil jako CEO ve společnosti Sika CZ. Nyní je konzultant, senior partner v Infoteam Sales Process Consulting AG a jednatel Biko. Dřívější aktivní předseda Regionálního klubu Morava, který se zasloužil o jeho významný rozvoj.

Proslulý umělecký fotograf a portrétista podnikatelů či politiků. S ČMA spolupracuje na vytváření Galerie významných českých manažerů. Má za sebou řadu vernisáží, reklamních kampaní a fotografií pro kalendáře. Před jeho fotoaparátem stanul například Václav Havel, Tomáš Baťa nebo Karel Gott.

Scénáristka, producentka a autorka televizních pořadů a dokumentů. Spolupracuje s Českou televizí, je autorkou divadelních her a textů k písním. Je zakladatelkou magazínů pod značkou Osobní rozvoj. Pro ČMA připravila projekt v rámci 100. výročí založení republiky Říjen 1918 den po dni.

Působil 14 let v přední poradenské společnosti M.C.TRITON v oblasti rozvoje lidí a organizací. Pracuje v týmu mezinárodní sítě Barrett Values Center, jež akcentuje nefinanční hodnoty v našem pracovním i soukromém životě. Je majitelem marketingového portálu www.mistoprodeje. cz, který je pořadatelem Michelinského hodnocení zákaznického zážitku v kamenných prodejnách.

Máte zájem o členství?

Udělejte tři kroky ke vstupu mezi výjimečné osobnosti managementu.

Stát se členem

Seznamte se s názory našich členů

Více referencí

Seznamte se s osobnostmi ČMA

prof. Milan Zelený

Milan Zelený je exulant, světoběžník, profesor, Čech, Američan, autor, sedlák, českobratrský „beran“ a „Svobodný Pán“ z Kluckých Chvalovic a na Smrčanech, globální profesor, zahradník, systémový vědec, ekonom, Newyorčan, Žižkovák, slávista, poradce, kouč, ronin, hledač, matematik, biolog, otec, syn, milenec a přítel, historik, voják, čtenář, „bývalý “fotbalista, basketbalista, softbalista a tanečník, vyprávěč, trémista, suverén a samotář, milovník všeho autentického a originálního, nepřítel všeho masového a nepůvodního; prostý, skromný, náročný, nostalgik i vizionář.

Detail

Ing. et Ing. Adam Liška, MBA

Generální ředitel a předseda představenstva WITKOWITZ ENVI a.s., předseda ČMA ELITE klubu Moravskoslezského kraje, vítěz kategorie Mladý manažerský talent v soutěži Manažer roku 2018.

Detail
Více osobností

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter
STRÁNKY SE PŘEDĚLÁVAJÍ
Děkujeme za pochopení.