Ambasadoři

Skupina manažerských a podnikatelských osobností – ambasadoři, ve výrobních podnicích, ale i v oblastech jako je zdravotnictví, kultura aj. která se viditelně spojuje s Českou manažerskou asociací a její značkou. V roce 2020 se ambasadoři aktivně zapojili do hodnocení a komentování důsledků ekonomických a sociálních dopadů na manažerskou komunitu. Společně pořádali business snídaně s významnými hosty, obvykle přesahujícími zkušenostmi hranice republiky.

 

Libor Witassek

podnikatel, kybernetik a krizový manažer, majitel firmy STOJCAR vyrábějící díly pro letecký a kosmický průmysl

Kybernetik, podnikatel, krizový manažer a člen zastupitelstva v Opavě. Zastával funkce transformačního manažera ve švédských globálních společnostech GCE a HEATEX, koncernu VÍTKOVICE nebo u výrobce kolejových vozidel Krnovské opravny a strojírny. Je majitelem společností v oborech manažerského poradenství, vzdělávání a výroby leteckých dílů.

Úspěšný podnikatel, zakladatel společností Malfini (dříve ADLER) a Liftago. Propagátor vysokorychlostních tratí a autonomních vozidel, filantrop a zkušený lokální politik v Ústí nad Labem. Své podnikání zakládá na udržitelnosti a transparentnosti. V soutěži MANAŽER ROKU 2019 zvítězil v kategorii Vizionář.

Bc. Vadim Petrov

člen prezidia

Předseda Akreditační komise pro vyšší odborné vzdělávání MŠMT a člen Rady pro televizní a rozhlasové vysílání. Zastával manažerské funkce, působil jako poradce a pedagog. Původní profesí je hudebník.

Jednatelka a (spolu)majitelka společnosti Flexibuild Technology a GrowBUSINESS. Výkonná ředitelka ZET Foundation, business konzultantka. Spoluautorka projektu Ženy 50 Plus/Mínus, nositelka ocenění Vedoucí podnikatelka světa 1999. Od června 2020 je viceprezidentkou ČMA.

Ostřílený manažer, který působil jako CEO ve společnosti Sika CZ. Nyní je konzultant, senior partner v Infoteam Sales Process Consulting AG a jednatel Biko. Dřívější aktivní předseda Regionálního klubu Morava, který se zasloužil o jeho významný rozvoj.

Proslulý umělecký fotograf a portrétista podnikatelů či politiků. S ČMA spolupracuje na vytváření Galerie významných českých manažerů. Má za sebou řadu vernisáží, reklamních kampaní a fotografií pro kalendáře. Před jeho fotoaparátem stanul například Václav Havel, Tomáš Baťa nebo Karel Gott.

Scénáristka, producentka a autorka televizních pořadů a dokumentů. Spolupracuje s Českou televizí, je autorkou divadelních her a textů k písním. Je zakladatelkou magazínů pod značkou Osobní rozvoj. Pro ČMA připravila projekt v rámci 100. výročí založení republiky Říjen 1918 den po dni.

Působil 14 let v přední poradenské společnosti M.C.TRITON v oblasti rozvoje lidí a organizací. Pracuje v týmu mezinárodní sítě Barrett Values Center, jež akcentuje nefinanční hodnoty v našem pracovním i soukromém životě. Je majitelem marketingového portálu www.mistoprodeje. cz, který je pořadatelem Michelinského hodnocení zákaznického zážitku v kamenných prodejnách.

Máte zájem o členství?

Udělejte tři kroky ke vstupu mezi výjimečné osobnosti managementu.

Stát se členem

Seznamte se s názory našich členů

Hlavní přínos vidím v možnosti napříč odvětvími a věkovou strukturou setkávat se a vyměňovat si vzájemně zkušenosti.

Vilém Vrba
Více referencí

Seznamte se s osobnosti ČMA

Ing. Simona Myslikovjanová, Ph.D., MBA, MBE

Jednatelka SiMyCo s.r.o.

Jako managerka, lektorka, trenérka a supervisor má 20 ti leté praktické zkušenosti se vzděláváním managementu, od nízkého po TOP management.

Detail

Kamil Pavlíček

Kamil je ředitelem všestranné marketingové agentury UNIFER. Od studia psychologie se přes práci v korporacích posunul k marketingu a vedení lidí. Za posledních 5 let se podílel na rozvoji a předávání zkušeností praxí více než 400 studentům VŠ, které dnes sdružuje v rámci UNIFER Alumni network.

Detail
Více osobností

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter