Nový kolektivní člen: SOMA spol. s r.o.

SOMA spol. s r.o. LANŠKROUN

s01Strojírenská společnost SOMA je světovou špičkou ve výrobě technologií pro flexibilní obalářský průmysl s dlouholetou tradicí a stabilním výrobním programem založeném na vlastním know-how.

Z neprodejné části firmy TESLA v roce 1992 – bez výrobního programu, zákazníků, zadlužené privatizačním úvěrem – se stala po 22 letech suverénní česká firma s globálně konkurenceschopným výrobním programem (tiskařské technologické celky s vysokou přidanou hodnotou, vlastním vývojem, výrobou a servisem). Ve střední a východní Evropě se jedná o unikát. Po nezměrném úsilí, se SOMĚ podařilo vyvinout globálně konkurenceschopné finální výrobky.

Flexotiskové stroje SOMA naleznete na všech kontinentech světa. Cíl společnosti je mít přímý kontakt se zákazníkem a nacházet originální řešení, která umožní našim zákazníkům mít výhody před jejich konkurencí. Trvalý rozvoj společnosti vede k nepřetržitému požadavku na získávání nových kvalifikovaných pracovníků, kterým nabízí perspektivní pracovní uplatnění v stabilní společnosti s možnostmi dalšího profesního růstu a mezinárodních zkušeností.

SOMA spol. s r.o., B. Smetany 380, 563 01 Lanškroun,
tel. 465 350 811, fax 465 350 815, www.soma-eng.com

s02