Novoroční večírek v pivovaru – setkání Reg.klubu Severovýchodní Čechy

novorocniCelou fotogalerii naleznete zde

Dne 20. ledna 2015 se uskutečnil novoroční večírek v Rodinném pivovaru Propper. Účastníci se sešli v příjemném prostředí rodinného pivovaru v Praskačce u Hradce Králové. Setkání uspořádal ČMA Regionální klub, Severovýchodní Čechy (RKS), Klub zlepšování a Rodinný pivovar Propper.

Na uvítání všichni příchozí měli možnost ochutnat vzorky piva vyrobené pivovarem Propper. Úvodem přivítala účastníky předsedkyně RKS PhDr. Marie Jírů a informovala přítomné o aktivitách ČMA Regionálního klubu Severovýchodní Čechy. Po té následovalo přivítání z úst paní Ludmily Navrátilové, členky Rady Pardubického kraje zodpovědné za investice a majetek, která hovořila o vzniku Energeticko-technického inovačního klastru s cílem čerpat a smysluplně využívat evropské dotace na inovace a vývoj zejména v energetice a dalších oblastech. Zdravice se také ujal i vážený host, MUDr. Zdeněk Fink, primátor města Hradce Králové a ocenil aktivity podnikatelů.

Česká manažerská asociace byla zastoupená Ing. Janem Preclík, M.I.M., předsedou hodnotitelské komise a Rastislavem Lukovičem, tajemníkem soutěže MANAŽER ROKU, kteří představili následující aktivity České manažerské asociace spolu se soutěží MANAŽER ROKU.

Majitelé pivovaru Pavel Propper a Petra Škopová seznámili účastníky s výrobou piva a pozvali je na připravené speciality, jako byla např. pečená krůta se šunkovo-mandlovou nádivkou. Následná neformální diskuse probíhala ve velice vřelé atmosféře za vystoupení Mistra kata, který předvedl netradiční ukázku „mučicích nástrojů“.

Další akce ČMA Regionálního klubu, Severovýchodní Čechy se uskuteční ve společnosti JTEKT Automotive Czech Pardubice s.r.o. dne 26. 2. 2015 a ve společnosti Granát, družstvo umělecké výroby, Turnov dne 9. 4. 2015.

PhDr. Marie Jírů

předsedkyně Regionálního klubu Severovýchodní Čechy