Novoroční večírek v pivovaru

V Hradci Králové 5. 1. 2018

Celou fotogalerii naleznete ZDE

 

Dne 4. 1. 2018 se uskutečnil novoroční večírek v Rodinném pivovaru Propper. Účastníci se již tradičně sešli v příjemném prostředí rodinného pivovaru v Praskačce u Hradce Králové.

Setkání uspořádal ČMA Regionální klub, Severovýchodní Čechy (RKS), Klub zlepšování
a Rodinný pivovar Propper.

Úvodním slovem přivítala účastníky předsedkyně RKS Marie Jírů s přáním všeho dobrého do nového roku a poté dala prostor pro úvodní slovo všem zúčastněným.

Zdravice se také ujal i ředitel České manažerské asociace, Ivo Gajdoš a shrnul výsledky klubů České manažerské asociace za uplynulý rok.

Majitelé pivovaru Pavel Propper a Petra Škopová seznámili účastníky s výrobou piva a historií pivovaru. Poté pozvali přítomné na zabijačkové speciality
a následnou neformální diskusi.

Program navíc byl obohacený ochutnávkou špičkových vín z Německa, Rakouska, Itálie a Francie od Vinclub. A přednášku měl pan Petr Číža.

V rámci programu byla i „bohatá tombola“, vyhráli všichni!

Atmosféra večera byla přátelská a všichni zúčastnění se velmi dobře bavili. Ti, kteří přišli na setkání poprvé, byli příjemně překvapeni vřelostí a oceňovali koncept programu s příslibem účasti na dalších akcích Regionálního klubu Severovýchodní Čechy (RKS).