Novoroční večírek v Pivovaru

Dne 10. 1. 2017 se uskutečnil novoroční večírek v Rodinném pivovaru Propper. Účastníci se již tradičně sešli v příjemném prostředí rodinného pivovaru v Praskačce u Hradce Králové.

Setkání uspořádal ČMA Regionální klub, Severovýchodní Čechy (RKS), Klub zlepšování a Rodinný pivovar Propper.

Více fotografií naleznete zde. 

Akce se konala v rodinném pivovaru Proppera. Úvodním slovem přivítala účastníky předsedkyně RKS Marie Jírů s přáním všeho dobrého do nového roku.

Zdravice se také ujal i ředitel České manažerské asociace, Ivo Gajdoš a shrnul výsledky klubů České manažerské asociace za uplynulý rok.

Slovo po té předal Janu Preclíkovi, předsedovi Hodnotitelské komise soutěže MANAŽER ROKU, který všechny přítomné informoval o připravované soutěži s možností přihlásit významné manažery do této prestižní celostátní soutěže.

Majitelé pivovaru Pavel Propper a Petra Škopová seznámili účastníky s výrobou piva a historií pivovaru poutavým vyprávěním. Poté pozvali přítomné na zvěřinové hody a následnou neformální diskusi.

Program navíc byl obohacený přednáškou na téma „Kdo objevil koňak“ se samotnou ochutnávkou.

Atmosféra večera byla přátelská a všichni zúčastnění se velmi dobře bavili. Ti, kteří přišli na setkání poprvé, byli příjemně překvapeni vřelostí a oceňovali koncept programu s příslibem účasti na dalších akcích Regionálního klubu Severovýchodní Čechy (RKS).

novoroční-večírek-RKS-1