Nová prezidentka Klubu mladých manažerů

4.4. KMM_fotografie ke článkuAčkoliv jsou oficiální setkání Klubu mladých manažerů plánována až na začátek školního semestru, tedy na polovinu března, Klub se aktivně připravuje už teď. Důvodem je změna ve vedení klubu, kdy od 24. února 2014 nastoupila na post prezidentky Klubu mladých manažerů Pavla Červená.

Andrej Svitek, současný prezident, věří, že se nové prezidentce podaří nadále rozvíjet stanovenou vizi klubu, tedy být klubem podnikavých lidí, který pomáhá lidem v jejich osobním rozvoji a posouvá jejich hranice, za přítomnosti vzájemné důvěry a respektu. „Za šest let, co jsem členem KMM jsem nabyl cenné zkušenosti a získal přátele, se kterými si rozumím jak po osobní stránce, tak po té byznysové. Jsem přesvědčen, že v čele KMM ale musí stát někdo, kdo ve studentském prostředí žije každý den a rozumí jeho aktuálním potřebám, protože to, co platí dnes, může být za rok už úplně jinak. Turbulentní prostředí je prostě všude. Věřím, že KMM bude i nadále hledat nové způsoby, jak spojovat manažerské generace a držím Pavle palce,“ dodává Andrej Svitek.

Pavla Červená se velice těší na spolupráci s ČMA a všemi aktivním členy klubu. Prioritou pro ni je rozvoj klubu dle řádného příkladu Andreje Svitka. Zaměřit by se chtěla především na poskytování příležitostí studentům a na zkušenosti již v průběhu studia, které by jim pomohly v hledání zaměstnání po studiu. Svou aktivní účastí v klubu se podílela na chodu klubu již v minulosti a uvědomila si velmi cenné nabyté znalosti, které i náležitě zužitkovala. Mezi její další cíle patří rozvoj marketingové oblasti a získávání nových nadaných členek a členů.

 

Vedení Klubu mladých manažerů