Neuro-kurz Osobně profesní rovnováha

Vážení členové,

znáte ten pocit, že Vás Vaše energie opustila a ne a ne ji navrátit zpět? Nedokážete se soustředit na práci a efektivně řešit situace jako dříve? Můžeme Vám pomoci – víme, jaké procesy za tím stojí, a rádi Vám ukážeme, jak to změnit.

Přijďte na náš kurz, poznejte kus sami sebe a buďte ještě úspěšnější.

CMC Graduate School of Business si Vás pod záštitou České manažerské asociace dovoluje pozvat na neurokurz Osobně profesní rovnováhy, který jako jednu z novinek z celého programu uvádí na trh vzdělávání a rozvoje osobnosti.

Nejen kurz osobně profesní rovnováha, ale i další navazující kurzy z uceleného programu jsou výjimečné tím, že se jimi od začátku do konce prolíná neurověda a tím je dosaženo vyššího přínosu nově získaných poznatků do vlastní praxe.

Absolvováním kurzu osobně profesní rovnováha lépe porozumíte fungování vlastního mozku a budete tak například rychleji a efektivněji plnit pracovní úkoly a řídit si svůj pracovní i soukromý čas.

Pokud stále váháte, zda se na kurz přihlásit, tak již nemusíte. Pro členy ČMA máme navíc připravenou zvýhodněnou cenu kurzu 1 900,- Kč bez DPH (standardní cena kurzu je 3 400,- Kč bez DPH).

Termín konání kurzu je 21. května 2014 v čase 9:00 – 14:30 hod. na adrese Václavské náměstí 21, Praha 1.

Podrobnější informace naleznete ZDE.

Přihláška do kurzu dostupná ZDE.

Budeme se těšit na viděnou.Ing. Tomáš Janča, MBA

výkonný ředitel

CMC Graduate School of Business