Netradiční Mikulášské setkání s indickou a japonskou kuchyní

V Hradci Králové 11. 12. 2018

Zobrazit celou fotogalerii

 

Dne 6. 12. 2018 se uskutečnilo netradiční Mikulášské setkání ve společnosti Centrum andragogiky. Účastníci se sešli v příjemném prostředí Cihelny.

Setkání uspořádal ČMA Regionální klub, Severovýchodní Čechy (RKS), Centrum andragogiky
a Aramark.

Úvodním slovem přivítala účastníky předsedkyně RKS Marie Jírů s přáním prožití klidných svátků a shrnula práci společnosti Centra andragogiky a RKS.

Slovo bylo poté předáno řediteli České manažerské asociace, Ivo Gajdošovi, který promluvil o aktualitách v ČMA.

Zdravice se také ujal i ředitel Aramarku, Vladimír Staněk a navázal prezentací na téma „Firemní kantýna nemusí být za trest“.

Na programu večera bylo spousta zábavy, kdy měli hosté možnost sledovat přípravu etnické indické a japonské kuchyně přímo před nimi.

Proběhla soutěž o nejlepšího sushistu, ve které se hodnotila rychlost, zručnost, krájení a aranžmá sushi. Vše proběhlo pod odborným dohledem kuchařů ze Školy vaření Aramarku. Hosté si během večera mohli také otestovat znalosti japonské kuchyně v soutěžním kvízu. Hrálo se o prestižní vína. V závěru večera proběhlo losování vizitek o vzdělávací akci.

O výborné jídlo se postarala společnost Aramark. O výborné víno společnost K2T.

Setkání navštívila Východočeská televize V1 a reportáž z večera uvedla v pořadu „U nás v kraji“.

„Jeden z nejvýznamnějších benefitů pro zaměstnance, jak prokazují nejrůznější průzkumy spokojenosti, je stále stravování (kvalita jídla) a vzdělávání. Spojili jsme tyto dva benefity a vznikl jedinečný program pro zajímavé setkání – vzdělávání a jídlo. Proto jsme v rámci večera uspořádali také workshop s možností přípravy sushi,“  řekla v reportáži Marie Jírů

Celý večer provázela příjemná atmosféra, všichni účastníci odcházeli spokojeni a obohaceni o nové zážitky.

 

Tisková zpráva

Click to Hide Advanced Floating Content