Nenechte si ujít listopadové akce

8. listopadu – Práce podle Ypsilon – Aneb mládí do našich řad!

Moderní řízení a Dopravně vzdělávací institut a časopis Moderní řízení ve spolupráci s Českou manažerskou asociací vás zvou na vizuálně podmanivou konferenci, která představí v netradičním formátu “střet” generací X a Y. Součástí konference budou praktické příklady z firem, které se mezigeneračního rozdílu nebojí a udávají trendy. Nebojte se inspirovat úspěšnými. Na konferenci za Českou manažerskou asociaci vystoupí Vilém Vrba, předseda Klubu mladých manažerů ČMA.

9. listopadu – Diskuzní odpoledne: Vzdělávání pro zítřek

Regionální klub Severovýchodní Čechy vás zve na diskuzní odpoledne s názvem Vzdělávání pro zítřek. Diskutovat se bude o pracovním trhu, struktuře a kvalitě vzdělávacího systému, roli celoživotního vzdělávání a roli výchovy k tvorbě hodnot. Vystoupí prezident ČMA Pavel Kafka, ředitel krajské pobočky Úřadu práce ČR Hradec Králové, Martina Berdychová, náměstkyně hejtmana Královehradeckého kraje, Bohumil Bernášek z rady Pardubického kraje zodpovědný za školství a Petr Tupla, náměstek hejtmana Libereckého kraje.

9. listopadu – Setkání v logistickém centru HOPI

Regionální klub Střední Čechy zvé členy asociace na prohlídku logistického centra firmy HOPI. Sraz bude v 16:30 v Říčanech – Jažlovice, ulice Zděbradská 74.

16. listopadu Prohlídka Strakovy akademie

Klub manažerek pořádá setkání v sídle úřadu vlády ve Strakově akademii. V případě, že chcete nahlédnout do budovy, ve které se rozhodují zásadní věci, neváhejte se přihlásit a nezapomeňte si s sebou vzít občanský průkaz.

16. listopadu – 245. Pražský manažerský klub s Janem Farským

PMK navazuje na říjnový klub s Pavlem Sehnalem z ODA a na listopadový klub pozval Jana Farského ze STAN. Podělí se o své životní zkušenosti a porovná svět managementu a politiky. Představí také program STAN v hospodářské oblasti a nastíní, jak STAN pomůže manažerům a podnikatelům zjednodušit jejich byrokratickou zátěž a jak zefektivní fungování státní správy a samosprávy. Spolu s ním vystoupí Štěpán Neubauer, tajemník poslaneckého klubu STAN v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky, který bude hovořit o podílu sociálních sítí na mediální a volební kampani v ČR.

20. listopadu – Konference Mezinárodní ekologie

Prognostický klub ČMA a Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha Vás srdečně zvou na konferenci MEZINÁRODNÍ EKOLOGIE, konanou v aule Vysoké školy mezinárodních a veřejných vztahů, adresa: U Santošky 1093/17, Praha 5 v pondělí 20. 11. 2017 ve 13 hod. Mluvit se bude o současných ekologických problémech, globální ekologické krizi v zrcadle kulturní ekologie a o ekologickém cestování vlakem.

23. listopadu – Obecná porada o nápravě věcí lidských: Slušný člověk – slušnější svět!

Svolavatelem Obecné porady je Nadace Pangea a Senát Parlamentu České republiky.  Česká manažerská asociace se stala partnerem této Obecné porady. Setkání je inspirováno odkazem díla Jana Ámose Komenského, muže, jehož duchovní a mravní síla byla tak obrovská, že navzdory všem protivenstvím bouřlivé doby, v níž žil, a přes kruté rány osudu nikdy nepřestal věřit v lepší budoucnost lidstva. Snažíme se tak navazovat na jeho myšlenky o nápravě věci lidských. Podle nás je toho třeba dnes víc než kdykoliv dříve.

8.-9. prosince – Manažeři a zdraví (prevence a léčba pohybového systému)

Regionální klub Severovýchodní Čechy pro členy ČMA připravil speciální akci, dvoudenní relaxační setkání v Rehabilitačním ústavu Brandýs nad Orlicí. Těšit se můžete na prohlídku rehabilitačního ústavu a na přednášku na téma: Terapie pohybového systému především bolestí páteře pomocí vlastní rehabilitační metody INFINITY method®. Večer účastníky čeká sklenka sektu v bazénu.