Moravia Music Fest – setkání Reg.klubu Brno

mfCelá fotogalerie zde

Po vydařeném setkání Regionálního klubu Brno při koncertu B-SIDE BANDu a New York Voices dne 3. listopadu 2014, se konalo další setkání, které se uskutečnilo opět ve VIP zóně SONO centra, tentokráte při příležitosti závěrečného koncertu Mezinárodního hudebního festivalu MORAVIA MUSIC FEST v Brně.

Akce se konala dne 30. listopadu 2014 a nosným tématem byla debata o projektu „Technických školek“, který přítomným podrobně představil Ladislav Mihalovič. Přítomní byli natolik zaujati věcně velmi zajímavými souvislostmi s výchovou dětí, že málem zmeškali začátek koncertu vokální skupiny Take 6. Ten byl hned od počátku strhující a část účastníků ani nevyužila možnosti se pohodlně usadit, a v úžasném prostoru VIP zóny Sono Brno celý koncert v podstatě protančili. Inspirativní bylo též setkání s Josefem Buchtou, kapelníkem B-SIDE BANDu a generálním ředitelem BUJOART s.r.o., agentury pořádající Moravia Music Fest, kterého velmi zaujala plánovaná činnost našeho klubu pro rok 2015 a vyslovil se, že k našim aktivitám rád přidá a bude sdílet svoje zkušenosti jako manažer své firmy.

Zdá se, že se počíná vytvářet kolem našeho klubu skupina manažerů, která netrpělivě čeká na zveřejnění plánovaných akcí klubu v roce 2015, který, jak již nyní můžeme předeslat, bude velmi atraktivní. První setkání v roce 2015 se uskuteční dne 16.ledna v prostorách letohrádku Mitrovických v Brně. Toto setkání pořádáme ve spolupráci s HST s možností se seznámit s krásami Švýcarska, jeho sýry a víny. Vstup bude bezplatný a zveme všechny, kdo chtějí zažít neobvyklé. Zde budou také slavnostně oznámeni noví členové ČMA a také program akcí klubu na rok 2015.

Na další společné akce se těší

Ing. Zdeněk Bílek, MBA

KAM Sika CZ, předseda ČMA Regionálního klubu Brno
Tel.: 602 500 321
E-mail: bilek@cma.cz

Click to Hide Advanced Floating Content