Přihlašte se do soutěže MANAŽER ROKU a Asistentka roku

27. ročník soutěže MANAŽER ROKU: Připojte se k úspěšným osobnostem

Soutěž MANAŽER ROKU za rok 2019 je v plném proudu. Do uzávěrky přihlášek zbývají sice do konce února příštího roku tři měsíce, s nominacemi a přihláškami není ale třeba zbytečně váhat. Přínosy pro účastníky soutěže jsou zřejmé, zejména jde o srovnání s nejlepšími manažery v České republice a networking. TOP 15 nejlepších obdrží od členů Hodnotitelské komise benchmarking a média po rozdělení cen mají o vítěze eminentní zájem. Zviditelněni budou však všichni finalisté, a to ve dvou speciálních publikacích a na webu soutěže. Skvělou atmosféru vytvoří 29. dubna 2020 galavečer slavnostního udělování cen, zahrnující představení video- či fotovizitek finalistů a vítězů.

Letošní 27. ročník akcentuje nástup digitálních technologií a moderní trendy v managementu a také zajímavé soutěžní kategorie:

Udělena bude i zvláštní cena Inovace pro udržitelný rozvoj a Cena mediálních partnerů.

Další informace, včetně přihlášky či nominačního listu, najdete na: www.manazerroku.cz

 

Asistentka roku – Máte skvělou asistentku? Přihlašte ji do soutěže

Zvýšit prestiž pozice asistenta či asistentky a ocenit ty nejlepší z České republiky a prezentovat veřejnosti výsledky jejich práce je cílem soutěže Asistent/ka roku. Přihlásit se můžete do konce ledna 2020.

Slavnostní galavečer vyhlášení vítězů proběhne v Praze 22. dubna 2020. Rozdány při něm budou ceny za 500 tisíc korun.

Soutěž podporuje Česká manažerská asociace s tím, že dobrý manažer se umí obklopit skvělými lidmi, včetně asistenta či asistentky.

 

Další informace včetně přihlášky do soutěže máte k dispozici ZDE