Přihlašte se do soutěže MANAŽER ROKU a také do soutěže Asistentka roku

27. ročník soutěže MANAŽER ROKU: Připojte se k úspěšným osobnostem

Soutěž MANAŽER ROKU za rok 2019 je v plném proudu. Do uzávěrky přihlášek zbývají sice do konce února příštího roku tři měsíce, s nominacemi a přihláškami není ale třeba zbytečně váhat. Přínosy pro účastníky soutěže jsou zřejmé, zejména jde o srovnání s nejlepšími manažery v České republice a networking. TOP 15 nejlepších obdrží od členů Hodnotitelské komise benchmarking a média po rozdělení cen mají o vítěze eminentní zájem. Zviditelněni budou však všichni finalisté, a to ve dvou speciálních publikacích a na webu soutěže. Skvělou atmosféru vytvoří 29. dubna 2020 slavnostní udělování cen, zahrnující představení video- či fotovizitek finalistů a vítězů.

Aktuální 27. ročník akcentuje nástup digitálních technologií a moderní trendy v managementu a také zajímavé soutěžní kategorie:

Udělena bude i zvláštní cena Inovace pro udržitelný rozvoj a Cena mediálních partnerů.

Další informace, včetně přihlášky či nominačního listu, najdete na: www.manazerroku.cz

 

Asistentka roku – Máte skvělou asistentku? Přihlašte ji do soutěže

Zvýšit prestiž pozice asistenta či asistentky a ocenit ty nejlepší z České republiky a prezentovat veřejnosti výsledky jejich práce je cílem soutěže Asistent/ka roku. Přihlásit se můžete do 31. ledna 2020.

Slavnostní galavečer vyhlášení vítězek proběhne v Praze 22. dubna 2020. Rozdány při něm budou ceny za 500 tisíc korun.

Soutěž podporuje Česká manažerská asociace. Dobrý manažer se totiž umí obklopit skvělými lidmi, včetně asistenta či asistentky.

 

Další informace včetně přihlášky do soutěže máte k dispozici ZDE