Manažeři v lázních 2014

luhacovice2014Celou fotogalerii naleznete zde

I v tomto roce se velké pozornosti a oblibě těšila neformální víkendová setkání manažerů. V říjnu se jedno takové setkání uskutečnilo ve Valticích a jak jinak, nemohlo být nespojeno s vínem a vinobraním. Jak se vydařilo, se můžete dočíst zde.

Již několik let ČMA organizuje tradiční, předvánoční neformální setkání pod názvem „Manažeři v lázních“. Letošní se uskutečnilo ve dnech 21. – 23. listopadu 2014 v luxusním hotelovém komplexu ALEXANDRIA**** Spa & Wellness Luhačovice, který získal již podruhé prestižní ocenění v soutěži Czech Hotel Awards a je tak tím nejlepším wellness hotelem nejen v Luhačovicích, ale také v celém Zlínském kraji. V tomto lázeňském komplexu s nejmodernějším wellness centrem jsme pro téměř čtyřicítku účastníků připravili bohatý program. Samozřejmostí byl balíček lázeňských procedur zahrnující jak koupele, tak i masáže. K lázním, jejich atmosféře, neodmyslitelně patří i zajímavý společenský program. Účastníci si užili pravou společenskou atmosféru 30. let minulého století s vystoupením sólistů zpěvohry Národního divadla Brno a se swingovými melodiemi v podání živé hudby. V neděli dopoledne pak dobře padla zajímavá procházka spojená s prohlídkou Luhačovic, která byla zaměřena na architekturu Dušana Jurkoviče. Nezapomněli jsme ani na tradiční ochutnávku špičkových moravských vín.

Pro účastníky to byl víkend s relaxačním odpočinkem, s regenerací těla a s prožitím aktivního networkingu ve skupině zajímavých manažerů a podnikatelů.

Setkání se uskutečnilo za podpory společností INCO engineering, s.r.o., WOLF SYSTEM spol. s r.o., KOVOKON Popovice s.r.o. a Znovín Znojmo a.s.

 

Dr. Rastislav Lukovič
tajemník soutěže MANAŽER ROKU

Česká manažerská asociace
Václavské náměstí 21
110 00 Praha 1

Tel.: +420 731 471 621
E-mail: lukovic@cma.cz

Click to Hide Advanced Floating Content