Konference – Duální vzdělávání

dualni_vzdelani

Celou fotogalerii naleznete zde

Mezinárodní konference – Duální vzdělávání – výchova technických odborníků do praxe – prohloubení spolupráce odborných škol a zaměstnavatelů

Česká manažerská asociace Regionální klub Severozápadní Čechy ve spolupráci se společností KDM MANAGEMENT SE a Okresní hospodářskou komorou v Liberci, pod záštitou hejtmana Libereckého kraje a města Frýdlant, uspořádala dne 21.5.20145 v rámci Roku průmyslu a technického vzdělávání :

konferenci v konferenčním sále Zámeckého pivovaru Frýdlant na téma:

Duální vzdělávání – výchova technických odborníků do praxe – prohloubení spolupráce odborných škol a zaměstnavatelů.

Pozvání přijali Jiří Zahradník, Industrie- und Handelskammer Dresden  kontaktní centrum pro Česko – Saskou hospodářskou kooperaci,  Charles Peake, nezisková organizace Věda nás baví o.p.s., Dan Ramzer, starosta  města Frýdlant,  Marek Vávra, ředitel Zámeckého pivovaru Frýdlant a jednatel společnosti Terra Felix s.r.o., Mgr. Šárka Prachařová,  metodička v oblasti dalšího vzdělávání a poradenství ze společnosti AABYSS s.r.o., Mgr.Václav Tichý,  ředitel Středního odborného učiliště nábytkářského a Střední odborné školy  s.r.o., Střední školy tvorby a designu nábytku s.r.o. a Střední školy uměleckořemeslné a oděvní s.r.o. v Liberci a mnoho dalších zajímavých hostů.

 

Koudelka Pavel

Předseda ČMA Regionálního klubu Severozápadní Čechy