Konference: Duální vzdělávání – výchova technických odborníků do praxe

Česká manažerská asociace Regionální klub Severozápadní Čechy ve spolupráci se společností KDM MANAGEMENT SE  a Okresní hospodářskou komorou v Liberci, pod záštitou hejtmana Libereckého kraje a města Frýdlant pro Vás připravili v rámci Roku průmyslu a technického vzdělání:

1. ročník konference Regionálního klubu Severozápadní Čechy na téma:

Duální vzdělání – výchova technických odborníků do praxe – prohloubení spolupráce odborných škol a zaměstnavatelů

Přijďte se inspirovat příklady z praxe manažerů z oblasti školství, státní zprávy, podnikatelské sféry z České republiky, Slovnska a Spolkové republiky Německo.

Konference proběhne v konferenčním sále Zámeckého pivovaru Frýdlant
Dne 21.5.2015 od 9:30 do 15:00 hodin
adresa: Hejnická 4073

Naše pozvání přijali například Jiří Zahradník, Industrie – und Handelskammer Dresden kontaktní centrum pro Česko – Saskou hospodářskou kooperaci, Charles Peake, nezisková organizace Věda nás baví o.p.s., Dan Ramzer, starosta města Frýdlant, Marek Vávra, ředitel Zámeckého pivovaru Frýdlant a jednatel společnosti Terra Felix s.r.o., Mgr. Václav Tichý, ředitel Středního odborného učiliště nábytkářského a Střední odborné školy s.r.o., Střední školy tvorby a designu nábytku s.r.o. a Střední školy uměleckořemeslné a odvětví s.r.o. v Liberci a mnoho dalších zajímavých hostů.