Komentovaná prohlídka výstavy ATELIÉRY

ČMA 11. 4. 2022

Pozvání na klubové setkání do Galerie Kooperativy na komentovanou prohlídku výstavy ATELIÉRY

Kdy: Ve středu 13.dubna 2022 od 14:00
Kde: Budova pojišťovny Kooperativa, Pobřežní 665/21, Praha 8 – Karlín

ATELIÉRY: Umělci a jejich tvorba napříč generacemi Ateliér znamená pro umělce nejen jeho pracovní prostor, ale i prostor intimní. Prostor pro přemýšlení a úvahy o tom, co chce a „musí“ sdělit svým konkrétním dílem.

Výstava Ateliéry představuje šestnáct českých uměleckých osobností, z toho osm současných. Ocitneme se společně v intimním prostoru lidí, kteří mají dar předat ostatním krásu a kus svého pohledu na svět, ve kterém žijí, prostřednictvím talentu, znalostí a řemesla.

Přijďte navštívit jednotlivé ateliéry a seznámit se s těmi, kdo v nich tvořili a tvoří.

Nahlédnout můžete k Emilu Fillovi, Otakaru Nejedlému, Janu Bauchovi, Josefu Lieslerovi, Františku Jiroudkovi, Arnoštu Paderlíkovi, Ladislavu Čepelákovi nebo Josefu Jírovi. Druhá polovina výstavy nám představuje pohledy do ateliérů současných umělců. Máte tak možnost srovnání, zda se změnil prostor, pohled a um nebo přirozeně navazují na odkazy generací před nimi. Výstava vás zavede do ateliérů Jaromíra Rybáka, Markéty Jírové, Ivana Exnera, Jana Řeřichy, Jiřího Housky, Lenky Falušiové, Tomáše Honze a sochaře Martina Žáka.

Poděkování patří člence klubu JUDr. Haně Machačové, díky níž je pojišťovna Kooperativa hlavním partnerem Klubu manažerek i v roce 2022.

Na setkání se těší Lenka Tomešová
Účast potvrďte do 11.dubna 2022

PhDr. Lenka Tomešová
předsedkyně Klubu manažerek
250 72 Předboj, Na Jaroši 195
mob.: +420 607 654 276
e-mail:
www.mujinspiromat.cz

PDF pozvánka
 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter
STRÁNKY SE PŘEDĚLÁVAJÍ
Děkujeme za pochopení.