Představujeme nové kolektivní členy

I v dubnovém newsletteru máme tu čest představit vám další kolektivní členy, kteří do ČMA v letošním roce vstoupili.

logo_autocontAutoCont CZ a.s. patří mezi ty společnosti, jejichž hodnota na trhu stále roste. Od roku 1990, tedy víc než 25 let, poskytuje a zavádí užitečná řešení v oblasti informačních technologií. Neomezuje se pouze na český trh, ale své know-how předává také na Slovensku.  Dnes zaměstnává téměř 700 pracovníků, kteří se komplexně věnují problematice IT infrastruktury, vývoji softwaru, citlivé oblasti outsourcingu veškerého IT zázemí společností, zajišťování, ochraně a správě cloudových řešení a v neposlední řadě také poradenským službám a integraci rozličných firemních systémů. Mezi jejich klientelu patří firmy malé i ty největší, lokální samospráva a státní správa, ale pečují také o informační a komunikační systémy v nejrůznějších neziskových organizacích nebo školách.

logo_oneprOne PR, s.r.o. je marketingová a reklamní společnost, která se zabývá pořádáním akcí na klíč, zajišťováním outdoorové reklamy a komplexním řešením v oblasti reklamní produkce.  Pamatujete si například na letošní Ples v Rudolfinu? A jaké zážitky a informace jste si odnesli z konference Kam kráčí management? O obou těchto výjimečných akcích jsme vás informovali v předchozích vydáních newsletteru. Dnes už ale také víte, kdo za nimi stojí. Je to právě brněnská agentura ONE PR.

logo_bikoBIKO spol. s r. o. je subjekt, který zajišťuje již mnoho let čistotu průmyslových provozů a areálů mnohých firem. V roce 2006 úspěšně vyhrála výběrové řízení a stala se výhradním zastoupením produktů anglické značky Freddy. Poskytuje nejen průmyslové vysavače a čisticí systémy, které například dokáží recyklovat chladicí kapaliny či separovat oleje, ale výraznou přidanou hodnotou společnosti je také osobní přístup a profesionální technická podpora a ochotný tým, který je spolehlivým partnerem v každém ohledu.