O klubu

ČMA Regionální klub Severovýchodní Čechy (RKS)

Zobrazit akce klubu  Zobrazit dokumenty


 

O klubu

Cílem klubu je podnikatelské propojení a setkávání aktivních a schopných osobností Královéhradeckého a Pardubického kraje, ale také Libereckého kraje. Základním posláním klubu je podávat zajímavé aktuální a odborné informace, umožňovat výměnu názorů a navazování kontaktů manažerům z různých oborů činností a nabídnout jim prostor pro diskusi v neformální atmosféře s jejich kolegy – vrcholovými manažery významných českých i zahraničních podniků, bank, poradenských a konzultačních firem, pracovníky ministerstev, státních orgánů a institucí a mnoha jinými zajímavými lidmi z oblasti vědy, kultury, sportu, medicíny, médií, diplomacie či politiky.

Program klubu zahrnuje i prezentace nositelů titulu Manažer roku, diskuse o aktuálních trendech řízení u nás i v zahraničí či představení nových obchodních příležitostí.

Pozvánky na plánované akce, včetně archivu proběhlých akcí, naleznete zde.

Více o RKS…

Předsedkyni klubu je PhDr. Marii Jírů, majitelka společnosti Centrum andragogiky, s.r.o., které jsme položili následující otázky:

Jak byste definovala poslání klubu?

Regionální klub Severovýchodní Čechy sdružuje významné a úspěšné osobnosti z řad majitelů firem, podnikatelů a manažerů společností z Královéhradeckého, Pardubického a Libereckého kraje. Náš klub se vyznačuje vysokou kulturou vztahů mezi členy. Jedná se o velmi inspirativní muže a ženy. Naší snahou je vytvořit vhodný prostor pro výměnu názorů, informací ale i zkušeností z různých oborů. Při našich setkáních klademe důraz na otevřenou a přátelskou atmosféru, která přeje vstřícné komunikaci i příležitostem k další spolupráci. Jak již řekl J. D. Rockefeller: „Přátelství založené na obchodu je mnohem lepší než obchod založený na přátelství.“

Jaký byl pro vaše klubové aktivity rok 2019?

Uplynulý rok potvrdil, že se nám daří naplňovat posláním klubu, jímž je nabízet členům zajímavé a odborné informace, umožňovat výměnu názorů a navazování kontaktů a nabídnout jim prostor pro diskusi v neformální atmosféře s jejich kolegy.

Dvanáct akcí, pořádaných klubem, nabídlo právě toto široké spektrum možností. Mezi odborné akce patřily workshopy například na téma logistika, smluvní vztahy či právní minim.

Klub umožnil svým členům setkání s vrchní státní zástupkyní Lenkou Bradáčovou a s místopředsedkyní senátu Miluší Horskou či velmi úspěšnou a pozitivně hodnocenou návštěvu ŠKODA AUTO ve Vrchlabí. Naše aktivity se neobjedou bez společenských setkání, tradicí je např. novoroční posezení v Pivovaru LINDR Mžany.

Na společná setkání se těší

marie_jirku

 

PhDr. Marie Jírů

předsedkyně ČMA Regionálního klubu,
Severovýchodní Čechy

Tel.: 775 695 517

E-mail: marie@centrumandragogiky.cz

 

 

REFERENCE:

LB-reference
HK-reference
Fill out my online form.

Prohlašuji, že jsem členem ČMA a mám pro tento rok zaplacen členský příspěvek ČMA.

Click to Hide Advanced Floating Content