ČMA Regionální klub, Severovýchodní Čechy (RKS)

Zobrazit akce klubu  Zobrazit dokumenty

Cílem klubu je podnikatelské propojení a setkávání aktivních a schopných osobností Královéhradeckého a Pardubického kraje, ale také Libereckého kraje. Základním posláním klubu je podávat zajímavé aktuální a odborné informace, umožňovat výměnu názorů a navazování kontaktů manažerům z různých oborů činností a nabídnout jim prostor pro diskusi v neformální atmosféře s jejich kolegy – vrcholovými manažery významných českých i zahraničních podniků, bank, poradenských a konzultačních firem, pracovníky ministerstev, státních orgánů a institucí a mnoha jinými zajímavými lidmi z oblasti vědy, kultury, sportu, medicíny, médií, diplomacie či politiky.

Program klubu zahrnuje i prezentace nositelů titulu Manažer roku, diskuse o aktuálních trendech řízení u nás i v zahraničí či představení nových obchodních příležitostí.

Pozvánky na plánované akce, včetně archivu proběhlých akcí, naleznete zde.

Více o RKS…

Předsedkyni klubu je PhDr. Marii Jírů, majitelka společnosti Centrum andragogiky, s.r.o., které jsme položili následující otázky:

Jak byste definovala poslání klubu?

Regionální klub Severovýchodní Čechy sdružuje významné a úspěšné osobnosti z řad majitelů firem, podnikatelů a manažerů společností z Královéhradeckého, Pardubického a Libereckého kraje. Náš klub se vyznačuje vysokou kulturou vztahů mezi členy. Jedná se o velmi inspirativní muže a ženy. Naší snahou je vytvořit vhodný prostor pro výměnu názorů, informací ale i zkušeností z různých oborů. Při našich setkáních klademe důraz na otevřenou a přátelskou atmosféru, která přeje vstřícné komunikaci i příležitostem k další spolupráci. Jak již řekl J. D. Rockefeller: „Přátelství založené na obchodu je mnohem lepší než obchod založený na přátelství.“

Jaký byl pro vaše klubové aktivity rok 2018?

Celý rok 2018 se nesl v duchu stoletého výročí založení naší republiky. Zároveň celorepubliková soutěž MANAŽER ROKU slavila 25 let od svého založení. Náš klub je součástí této tradice. Během historie soutěže získalo ocenění mnoho osobností našeho regionu, které se zároveň významně zasadily nejen o jeho rozvoj. Titul Manažerka roku drží například členka našeho klubu Zuzana Ceralová Petrofová, prezidentka skupiny PETROF.

Na společná setkání se těší

marie_jirku

PhDr. Marie Jírů