O klubu

Klub vzdělávání manažerů

Zobrazit akce klubu Vzdělávání  Spolupráce


Klub vzdělávání manažerů byl založen 19.12.2014 s cílem pravidelného setkávání členů ČMA a zájemců o členství v ČMA s předními odborníky, kteří se zabývají vzděláváním manažerů.

Během roku 2015 plánujeme uspořádat 6 odborných seminářů a přednášek, na které budeme zvát členy ČMA, zájemce o členství v ČMA, členy studentských klubů, zástupce vysokých škol, poradenských firem i další hosty, které tato problematika zajímá.

Do činnosti Klubu vzdělávání manažerů chceme mimo jiné zapojit i odborníky z vysokých školy, členy studentských klubů, společníky, jednatele a manažery firem. V roce 2015 je do činností klubu zapojeno 5 kolektivních členů a 12 individuálních členů.

Chceme manažerům ukázat, že kvalitní podnikatelský záměr musí propojit profesně odborné znalosti a ekonomické analýzy se znalostmi aktuálního znění legislativy včetně daňových dopadů. Touto cestou je možné přesněji definovat rizika a příležitosti podnikatelských záměrů. Přínosná je pak i výměna osobních zkušeností manažerů s řešením konkrétních situací, které přináší každodenní praxe.

Kromě odborných seminářů a přednášek vytvoříme databázi informací pro jednatele a manažery firem, kde budou dostupné doporučené, vzorové dokumenty pro efektivní řízení společnosti, články právních a daňových specialistů a ekonomů související s řešenou problematikou.

Untitled-3Prezentace klubu ke stažení zde

 

Více informací Vám poskytne a na společná setkání se těší

jana_zudova

 

Ing. Jana Zudová

místopředsedkyně Klubu vzdělávání manažerů

tel.: +420 775 900 735

e-mail: zudova@swissconsulting.cz

 

 

 

Prohlašuji, že jsem členem ČMA a mám pro tento rok zaplacen členský příspěvek ČMA.