Klub manažerek ČMA

Setkávání a diskuse se zajímavými manažerskými osobnostmi při snídaních či odpoledních čajích či v podvečer, prohlídky míst, kudy procházela historie, návštěvy společenských a kulturní akcí a jako vrchol představení příběhů úspěšných podnikatelek a manažerek v cyklu nazvaném INSPIROMAT, to vše podtržené neformální příjemnou atmosférou naplněnou úsměvy a pohodou. Tak by se dala v shrnout činnost a aktivity Klubu manažerek ČMA, vedeným její předsedkyní PhDr. Lenkou Tomešovou. Klub patří mezi ty vyzrálejší ve struktuře asociace, založen byl v roce 2002, možná i proto dokáže nabízet členkám, s nadsázkou řečeno, po čem jako ženy-manažerky touží.

Mezi členkami Klubu manažerek ČMA jsou významné osobnosti, ženy vyhodnocené a nominované v soutěži MANAŽER ROKU, manažerky – podnikatelky, manažerky reprezentující firmy v různých stupních řízení. Tyto ženy reprezentují jak vlastní firmy, tak firmy, které jsou v ČMA kolektivními členy.

Co klub nabízí

• besedy, semináře, přednášky, společenské a kulturní akce a setkání, které vedou k získání poznatků
  • možnost navazování byznysových i osobních kontaktů
  • výměnu stanovisek formou diskusí a přednášek z oblasti managementu, ekonomiky, veřejného života apod
  • možnost odborné prezentace členky klubu nebo její firmy
  • podílení se na vytváření společenské prestiže manažerské profese
  • rozvoj osobnosti ženy manažerky a jejího významu v naší společnosti
  • motivaci žen k dosažení významného postavení v oboru, v němž působí a k podpoře rozvoje a využití jejich talentu
  • spolupráci s organizátory soutěží, v nichž jsou oceňovány výsledky a aktivity žen, s cílem podněcovat další k následování a spolupráci
  • pomoc ženám v nalezení harmonie v osobním i profesním životě

Co pořádáme

Nejprestižnější aktivitou klubu je cyklus INSPIROMAT, který v roce 2019 má za sebou již VII. ročník. Mezi další úspěšné akce v roce 2018 patřilo Klubové setkání k tématu GDPR, 6 zemí, chutí, omáček. Program loňského roku byl více zaměřen na návštěvy míst, kudy procházela historie, například Obecního domu v Praze. Nejen kvůli připomenutí  100.výročí založení Československa, ale i kvůli tomu, že návštěvou těchto míst členky klubu měly možnost pocítit sílu poznání a utvrdit se ve známé pravdě: Historie je vynikajícím ukazatelem věcí příštích.

Přehled akcí najdete ZDE

Na setkání a na inspirativní nápady se těší

PhDr. Lenka Tomešová

předsedkyně Klubu manažerek