O klubu

ČMA Regionální klub, Severozápadní Čechy (RKSZ)

Zobrazit akce klubu


Regionální klub Severozápadní Čechy (RKSZ) při České manažerské asociaci vznikl s cílem pořádat a organizovat akce, které budou koncipovány jako neformální setkávání manažerů, na kterých mohou vzájemně sdílet své zkušenosti a vědomosti ze své pracovní sféry, což může být pro mnohé přínosem a inspirací.

svz_01Klub nabízí setkání obohacené o různé teambuildingové aktivity, benefiční akce, prezentace a školení. Snahou klubu je svými myšlenkami, nápady a akcemi obohatit, zpříjemnit a zkvalitnit životy manažerů v regionech a podělit se s nimi o zkušenosti, názory a problémy. Zároveň klub nabízí možnost získání nových obchodních příležitostí a kontaktů z rozličných oborů činností.

Členové výboru RKSZ mají znalost soukromé podnikatelské sféry i státní správy a samosprávy v oblasti Libereckého a Ústeckého kraje. Nedílnou činností klubu je tak i snaha o propojení problematiky součinnosti celé státní správy, samosprávy a soukromého sektoru.

svz_02Regionální klub Severozápadní Čechy též nabízí propojení členům klubu se zahraničními partnery a manažery spolupracujícími s členy výboru klubu a nabízí tak možnost sdílení a navazování kontaktů, zejména pak v Nizozemí.

Regionální klub Severozápadní Čechy je otevřeným klubem se sídlem v Libereckém kraji s působností do Ústeckého, Karlovarského kraje a Plzeňského kraje. Členem klubu se může stát fyzická i právnická osoba, podnikatel, zaměstnanec, pracovníci státní správy i samosprávy.

Členové výboru ČMA Regionálního klubu Severozápadní Čechy


koudelka_uPavel Koudelka – předseda ČMA Regionálního klubu Severozápadní Čechy
V současné době je spolumajitelem společnosti JAPIS GROUP a.s. podnikající v oblasti stavebnictví a developmentu, dále je členem dozorčí rady evropské společnosti KDM MANAGEMENT SE působící v oblasti marketingu a vzdělávání a působí v představenstvech a dozorčích radách několika dalších společností kde uplatňuje své zkušenosti a zavádí efektivní trendy řízení. V předchozích letech působil na pozicích projektový manažer, výkonný ředitel a technický ředitel v oblasti rozvoje průmyslových zón. Významným způsobem se podílel na umístění stabilních investic společností Tival, Toyota, Knauf, Foxconn atd. do České republiky.


Doležel Milan_sJUDr. Milan Doležel
Již deset let pracuje v oblasti developmentu a inženýringu. Je předsedou představenstva evropské společnosti KDM MANAGEMENT SE a působí v několika dalších společnostech jako člen představenstva či dozorčí rady. Pracovně se v posledním desetiletí podílel na budování a obsazování průmyslových zón investory, kdy řešil obchodně-právní problematiku. V minulosti pracoval v oblasti zahraničního obchodu, státní správy a jako obchodní ředitel a člen představenstva akciové společnosti Textilana.


 

Miroslav Souček_sMiroslav Souček
Pracuje jako General Manager Clarion Grandhotelu Zlatý Lev v Liberci. V oblasti hotelnictví a gastronomie měl možnost pracovat v ČR i zahraničí na různých výkonných pozicích. Od roku 2008 pracuje pro akciovou společnost CPI Hotels, kde nejdříve uplatňoval své zkušenosti na ředitelství společnosti a později jako ředitel hotelu v CPI Hotels, a.s. pro Clarion Grandhotel Zlatý lev a v letech 2011 a 2012 také pro Clarion Hotel Prague Old Town.


Edita Šimáčková_sEdita Šimáčková
Absolventka SEŠ s maturitou v Liberci a Ústřední družstevní školy v Jílovišti. Mnoho let pracovala ve vedoucích funkcích v družstevní oblasti. V roce 1994 nastoupila do družstva Severochema, které bylo ve vážné krizi. Dokázala využít svých manažerských schopností a podařilo se jí družstvo stabilizovat a změnit v prosperující družstvo. Za mimořádné zásluhy o rozvoj družstva získala titul MANAŽERKA ROKU 1998. Při řízení preferuje vzájemný respekt a dobrou týmovou práci. Je optimistka a nenechá se zlomit. I v důchodovém věku zůstává v kontaktu s ČMA a je nápomocná při vyhledávání kandidátů na MANAŽERA ROKU.

 

Na společná setkání se těší

Pavel Koudelka
předseda ČMA Regionálního klubu Severozápadní Čechy

Česká manažerská asociace
Regionální klub Severozápadní Čechy
Široká 22
460 01 Liberec

Tel: +420 731 547 812
E-mail: info@kdmse.cz

 

 

Fill out my online form.

Prohlašuji, že jsem členem ČMA a mám pro tento rok zaplacen členský příspěvek ČMA.

Click to Hide Advanced Floating Content