Klubové setkání s Martinou Dlabajovou, poslankyní Evropského parlamentu

Ve čtvrtek 9. února 2017 od 18:00
v TOP HOTELU Praha,
Blažimská 1781/4, Praha 4

Martina Dlabajová (ANO 2011/ALDE) se narodila 26. července 1976 ve Zlíně. Na univerzitě v Padově vystudovala politické vědy se specializací na Evropskou unii. V Itálii založila svoji první firmu zabývající se mezinárodním a projektovým poradenstvím. Několik let pracovala jako koordinátorka zastoupení Zlínského kraje při Evropské Unii. V roce 2013 byla zvolena předsedkyní Krajské hospodářské komory Zlínského kraje.

Už od studií byla aktivním členem řady společenských a kulturních organizací. V Itálii založila Český kulturní kroužek při Honorárním konzulátu ČR v Udine a až do letošního roku byla jeho prezidentkou. V roce 2012 spolu s dalšími významnými podnikateli Zlínského kraje založila obecně prospěšnou společnost Zlínský zámek, v níž zastávala pozici ředitelky. Od svého zvolení do Evropského parlamentu je předsedkyní správní rady. Je aktivním členem Rotary klubu Zlín, v letech 2013 – 2014 byla jeho prezidentkou. V roce 2013 se zúčastnila pětitýdenního studijního pobytu jako teamleader GSE týmu Rotary Interntational v USA.

Martina Dlabajová mluví plynně italsky, anglicky, německy, španělsky a rusky. Ráda cestuje, poznává nová místa i nové osobnosti a ráda hostí své přátele i spolupracovníky. Je vášnivou čtenářkou; vlastní jednu z největších sbírek vydání knihy Malý princ ve střední Evropě.

V Evropském parlamentu je místopředsedkyní Výboru pro rozpočtovou kontrolu, členkou Výboru pro zaměstnanost a sociální věci a náhradnicí ve Výboru pro dopravu a cestovní ruch.

  • Patronkou klubového setkání je Milada Dohnalová, předsedkyně dozorčí rady TOP HOTELS Group
  • Na setkání a na potvrzení účasti do 6. února se těší Lenka Tomešová
  • Hlavním partnerem klubových aktivit v roce 2017 je Kooperativa

.
PhDr. Lenka Tomešová / předsedkyně klubu manažerek
mob: +420 607 654 276
email: lenkatomes@seznam.cz
www.mujinspiromat.cz

Původní pozvánka