Sekce PMK Řeka zdraví

Chcete být členem Klubu ČMA Řeka zdraví?

Nejprve zažádejte o členství v ČMA. Následně si můžete zažádat o členství v našem klubu.

Stát se členem

Řeka zdraví je projekt připravený ve spolupráci s Českou manažerskou asociací, který učí manažery maximalizovat svůj talent (X-faktor), pracovat se svojí energií a pravidelně ji doplňovat, čímž si nejen chrání své psychické i fyzické zdraví, ale dokonce ho posilují. Díky umění práce s vlastní energií jsou pak schopni dlouhodobého maximálního výkonu bez zbytečného vyčerpání. Tím se preventivně brání současným problémům manažerů jako je vyhoření, syndrom dlouhodobé únavy a různé typy psychických onemocnění (deprese, nespavost, úzkostné stavy, apod.).

Akce klubu

Kultivace a posilování vlastní energie vychází hlavně ze znalosti své vlastní přirozené energie a jejího potenciálu. Pokud manažer zná svoji přirozenou energii, může ji snadno průběžně doplňovat a preventivně se tím vyhnout vyčerpání a snížení výkonnosti.

Proč být členem

Zvyšte svou prestiž. Setkávejte se s osobnostmi.
Využijte výhod členství.

  • Volné vstupy
  • Spolupráce
  • Networking

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter