Klub Řeky zdraví zkoumal Rok zemského vepře

Již 18. prosince se při Xmass Party v sálech překrásného Daňkova paláce sejdou další zájemci o klubové setkání a diskusi o čínském horoskopu.

Jiří Černák dokáže zaujmout a strhnout. Zvláště se dokáže rozohnit, když mluví o čínském horoskopu a v souvislosti s blížícím se lunárním Rokem zemského vepře energií úplně hořel. Podobně jako tři desítky posluchačů, kteří dorazili koncem listopadu do Daňkova paláce v Praze na seminář Klubu Řeky zdraví, jednoho z šestnácti klubů České manažerské asociace (ČMA).

Co nás tedy čeká od 5. února 2019 do 24. ledna 2020? Podle čínské astrologie nám přinese vlnu štěstí a bohatství. Po Roce zemského psa, který nám nadělil mnoho zvratů a mnohdy nepříjemných překvapení, bychom měli v blízké budoucnosti prožít přece jen klidnější období. Jenže tu jsou některá ale, jak upozorňuje konzultant, coach, poradce Feng Shui, Mistr Reiki, autor knihy Čínské horoskopy a šéf Klubu Řeka zdraví Jiří Černák.

Člověk by si měl výhledy na příští lunární rok raději naplánovat už nyní a předzásobit se v čem se dá. „Vepř nemá rád stres a spory, zadlužení a finanční problémy. Je potřebné tomu předejít,“ říká Jiří Černák. A radí, abychom se příští rok vyhýbali konfliktům. „Pozor na emoce spojené s osamoceností a opuštěností,“ říká s tím, že lépe budou fungovat energie, když věci budeme řešit společně s ostatními.

Rok vepře má svou přívětivou tvář. Založen je na principu dostatku. „Vepř je o jednoduchosti, je dobrák a jeho energie jde od srdce, je upřímná,“ poznamenává Jiří Černák.

V manažerské praxi to znamená, že bychom si v příštím období jakési celkové stabilizace neměli dávat nereálné cíle, na které nedosáhneme. „Cesta by měla by měla být jednoduchá. Stanovte si kratší úseky, naporcujte si práci na kousíčky,“ radí coach. A ještě další doporučení, vepř nemá rád překvapení, lépe si ověřujte termíny.

Čemu bychom se měli věnovat jsou činnosti a aktivity, kdy se cítíme dobře, což nám dodává energii. Patří k nim budování společenských kontaktů a třeba i pomoc ostatním v podobě charity. „Vepři dělá dobře, pokud někomu chceme pomoci. I my se budeme cítit dobře,“ dodává Jiří Černák.

A již nyní myslí na další úspěšné setkání, které jeho klub pořádá 18. prosince, opět v sálech překrásného Daňkova paláce. Tentokrát půjde o Xmass Party – pod názvem „Ú-klid v duši“.

Lektorka Řeky zdraví a psycholožka Eva Boháčková vám zajímavou formou ukáže, jak využít krásné energie Vánoc pro obohacení vaší vlastní emoční energie. Ukáže vám různé způsoby, jak toho dosáhnout a užít si tak opravdu „šťastné a veselé“. V tombole potom můžete vyhrát malé a milé dárečky. Zájemci se mohou přihlásit na gajdos@www.cma.cz

 

Tisková zpráva