Na co se můžete těšit v říjnu

Konference Konkurenceschopnost ČR 2017 a studie WEF

V úterý 3. října se jako každý rok uskuteční konference Konkurenceschopnost ČR 2017, která vyhodnocuje výsledky studie WEF (Světového ekonomického fóra). Konferenci zahájí ministr průmyslu a obchodu Jiří Havlíček, dále vystoupí Nicholas Davis, member of the board WEF, Miroslav Svítek z Czech Smart City Clusteru, Zdeněk Tůma za KPMG, Michal Postránecký za SYNOPCITY, Karel Kučera z ChechInvestu a další. Podrobnosti se dozvíte zde.

Golfový turnaj v Mladé Boleslavi

Česká manažerská asociace a Asociace českých nábytkářů pořádají sedmý ročník golfového turnaje. Golfisté se sjedou 10. října na hřišti Sand Martin’s Holes Mladá Boleslav. Bude se hrát ve třech společných kategoriích systémem hry Stableford s úpravou HCP. Vložené soutěže budou Longest drive a Nearest to the Pin. Více o turnaji zde.

Konference Quo vadis II: Trh práce aneb válka o zaměstnance

Válčíte o zaměstnance? A chtěli byste se dozvědět, jak se s tímto problémem českého trhu práce vypořádat? Tipy Vám poskytne konference partnerského Klubu personalistů Quo vadis II – Trh práce, která bude probíhat 11. října v budově Kooperativy. V dopoledním bloku vystoupí JUDr. Jiří Vaňásek, náměstek pro řízení sekce zaměstnanosti a nepojistných sociálních dávek Ministerstva práce a sociálních věcí, v odpoledním bloku bude hovořit Milan Novák, zakladatel společnosti Goodcall. Informace, jak se přihlásit, najdete na tomto odkazu.

ČMA Regionální klub Morava v Domě umění v Opavě

Tajemník Magistrátu města Opavy Tomáš Elis pozval členy ČMA Regionálního klubu Morava do Opavy. Na programu je návštěva Domu umění Oko v Opavě, prohlídka kostela sv. Václava a následná diskuze se zúčastněnými hosty. To vše dne 12. října v Domě umění Opava. Zajímá Vás Moravskoslezský region a dění v něm? Neváhejte a přihlaste se na setkání.   

Číše vína s 1. náměstkem hejtmana královehradeckého kraje

Regionální klub ČMA Severovýchodní Čechy v čele s Marií Jírů pořádá dne 24. října společenskou diskuzi s 1. náměstkem hejtmana Královehradeckého kraje Brig. gen. v. v. Mgr. Martinem Červíčkem. Více informací zde.

Víkendové setkání Klubu Manažerů roku v Lázních Teplice

3.-5. listopadu Vás zveme na první slavnostní setkání v rámci 25. výročí soutěže MANAŽER ROKU. Na pozvání prvních držitelů titulu Manažer roku Štěpánem Popovičem a Vladimírem Feixem v Lázních Teplice v Čechách. Společně s nimi jsme pro Vás připravili program, v rámci kterého máte možnost navštívit tradičního výrobce českého cibuláku – společnost pana Feixe Český porcelán v Dubí, podniknout výlet do historického  a kláštera klášterního pivovaru v Oseku, zúčastnit se diskuzního večera s oběma nositeli titulu Manažer roku 1993, odpočinout si a nechat se hýčkat v areálu Lázní Teplice v Čechách a pobavit se s ostatními účastníky na společenském večeru za doprovodu živé hudby. Ještě stále se můžete přihlásit (zde) a strávit s námi nezapomenutelný víkend.

Click to Hide Advanced Floating Content