Jak zažít pravé VYNCKE v Moravskoslezském kraji?

Motivačních faktorů v našich společnostech vymýšlíme nespočet. Každým rokem připravujeme plány pro zvýšení angažovanosti zaměstnanců, motivační balíčky, benefity a různé další věci. Častokrát si lámeme hlavu nad tím, co dalšího bychom mohli našim zaměstnancům ještě nabídnout.

Vždy je však tím podstatným faktorem ono pracovní prostředí a kultura ve společnosti.

Určitě mně dáte za pravdu, že i Vy se cítíte pohodlněji, motivovanější a výkonnější v prostředí, které lahodí lidskému oku a má něco do sebe.

Výjimečné prostředí se dá udělat i v mezinárodních společnostech, které se zabývají projekcí či výrobou.

O tom nás všechny přesvědčilo prostředí společnosti VYNCKE v nedalekých Chlebovicích u Frýdku-Místku.

Zažít VYNCKE jinak a pochopit tak to, co zde celý tým vybudoval, bylo znatelné již při vstupu do společnosti – hrdost, smysl pro detail, design a pořádek.

Příběh, který se zde zrodil před několika lety nám vyprávěl ředitel společnosti pan Petr Salvet. Podělil se s námi nejen o to, v čem je společnost unikátní, ale také tím, co společně vybudovali mimo samotnou výrobní halu.

Dokážete si představit okolí průmyslové haly, kde mají zaměstnanci své jezírko, výsadbu ovocných stromů, krásné ohniště, venkovní zasedačky v přilehlých lesících, včelí úly pro výrobu domácího medu či fotbalové hřiště?

My už ano a jsme rádi, že jsme u toho mohli být.

 

Děkujeme tímto Vynckeneers, kteří hostili náš klub Elite Moravskoslezského kraje a ukázali mu tak, že nejlepším motivačním faktorem pro zaměstnance je doopravdy pracovní prostředí.

 

Mějte úspěšné dny, Adam Liška

Click to Hide Advanced Floating Content