Jak se připravit na portrétní fotografování

Pozvání na klubové setkání s Jiřkou Chrtkovou,
stylistkou, vizážistkou, výtvarnicí a spolumajitelkou fotoateliéru s reklamní agenturou

V úterý 11. dubna 2017 od 17:00
ve fotoateliéru BOHEMIA WERBUNG
V Lesíčku 3, Praha 5 Smíchov

Milé dámy, ve svých manažerských pozicích se často pohybujete ve společnosti, a proto potřebujete vždy dobře vypadat a působit, a to i na fotografiích, které k Vašemu veřejnému vystupování neodmyslitelně patří. Nebo potřebujete portrétní fotografii, kterou připojíte ke svému článku, k prezentaci nebo na webové stránky.

Jiřka Chrtková si pro Vás spolu s partnerem, fotografem Josefem Lubošem Markem připravila Desatero tipů a rad, jak se chovat před fotoaparátem, a to nejen v ateliéru, ale všude tam, kde na Vás číhají „lovci obrázků“.

Poradí Vám, jak na líčení, oblečení, jak pózovat. Jejich tipy nepochází z žádné příručky, dopracovali se k nim každodenním focením ve fotoateliéru a v reklamní agentuře. A podotkla bych, že focení je jejich prací a také velkým koníčkem. „Fotíme a tvoříme i ve svém volnu. Fotíme vše, co nás zaujme a nejraději lidi,“ říká Jiřka s nadšením.

A dodává: „Nechci jenom radit. Chtěla bych, aby naše setkání bylo příjemné posezení, abychom si vzájemně povídali o svých zážitcích z focení. Bezesporu vás napadne velká spousta dalších rad, jimiž lze tuto fotografickou disciplínu vyšperkovat. Budeme jedině rádi, pokud se i vy svými zkušenostmi pochlubíte. Připravíme pro vás spoustu fotek, o kterých si budeme povídat. Fotíme ženy, muže, děti, rodiny, domácí mazlíčky, ale toto odpoledne se budeme věnovat jenom Dámám“.

Součástí setkání bude i malá tombola, vylosovaná dáma obdrží voucher na studiové portrétní focení u Jiřinky a Luboše!

Na setkání a na potvrzení účasti do 7. dubna se těší Lenka Tomešová

Původní pozvánka