INFINITY Clinic pomáhá manažerům léčit pohybové ústrojí

Vítězka v soutěži MANAŽER ROKU v kategorii zdravotnictví a sociální služby MUDr. Michaela Tomanová otevřela v Praze moderní kliniku na léčbu pohybového systému.

Řada českých manažerů kvůli velkému pracovnímu vytížení zanedbává své zdraví. Jedním z negativních důsledků je nadváha, v horším případě obezita, kterou trpí polovina z nich. U mužů je to až 63 procent, jak ukazuje průzkum zaměřený na životní styl tuzemských manažerů agentury Ipsos. Nezdravý životní styl se pak podepisuje na mnohých manažerech potížemi pohybového ústrojí.

Česká manažerská asociace (ČMA) a její Regionální klub Severovýchodní Čechy spolupracuje proto s INFINITY Clinic v Praze a Rehabilitačním ústavem Brandýs nad Orlicí, nabízející prevenci i speciální metody léčby pohybového ústrojí. Právě rehabilitační ústav se již stal místem relaxačního setkání členů ČMA. Obě instituce spojuje výjimečná osobnost, ředitelka MUDr. Michaela Tomanová, členka ČMA, která potvrdila odbornost i manažerské schopnosti vítězstvím v soutěži MANAŽER ROKU v kategorii zdravotnictví a sociální služby.

Samotná INFINITY Clinic v Praze je nově otevřená moderní klinika zdraví a krásy. Jak její název napovídá, nabízí svým klientům rozsáhlé spektrum služeb. Zaměřuje se především na léčbu pohybového systému, tedy na nejrůznější onemocnění páteře, kloubů, svalových obtíží apod.

Pokud vás právě teď při čtení bolí záda, našli jste místo, kde znají řešení takovýchto problémů. Ale zájemci o služby této kliniky nejsou pouze z řad nemocných, poskytují zde poradnu, kde vám pomohou se správnou životosprávou, pohybovým programem a vším, co se zdravého životního stylu týká tak, abyste mohli úspěšně předcházet nejrůznějším nemocím.

Nejde zde jen o zdraví, ale i o krásu. Pokud nejste na svém těle s něčím spokojeni, i v tomto vám na INFINITY Clinic rádi poradí. Od korekce vrásek a omlazení pleti, až po laserovou depilaci a odstraňování pigmentací či žilek s novým laserem Clarity, s tím vším se na ně můžete obrátit.

Mimo jiné se zde věnují sportovcům. Klinika nabízí diagnostický posturografický a plantografický systém pro vyšetření pohybového ústrojí a odhalení patologií, které mohou u sportovců způsobovat zranění či omezovat jejich výkon. Správně nastavené cvičení a terapie dostávají pohybový systém a celé tělo zpět směrem k optimální harmonizaci.

Již za antického Řecka se vědělo, že ruku v ruce s péčí o tělo by měl jít i zájem o naši duševní stránku. Dnes to platí dvojnásob. Proto každá návštěva kliniky má manažerům pomoci nejen po stránce fyzické, ale působí i na psychické rozpoložení. Zde neuvidíte čekárnu plnou lidí, pracovníky ve stresu, pro které jste jen jeden z mnoha. V INFINITY Clinic přistupují ke každému individuálně, vyslechnou jej a snaží se, abyste již po první návštěvě odcházeli zdravější a s lepším pocitem. Tomu je uzpůsoben i interiér, který klade důraz na estetické cítění a eleganci. Vyvolává pocit bezpečí a jistoty.

A jestli si už pro sebe říkáte, kde že se asi toto „zázračné“ místo nachází, máme pro vás odpověď. Kliniku najdete v dobře přístupné části Prahy 4 v Doudově ulici čp. 3. Přijet můžete autem přímo ke vchodu, popřípadě MHD na nejbližší zastávku (bus: Děkanka, Doliny; metro: Pražského povstání) odkud to je pěšky volnou chůzí již jen pár minut. Další informace najdete na www.infinity-clinic.cz