HR Sharing se Simonou Kijonkovou

Pozvánka ke stažení ZDE

 

Česká Manažerská Asociace Vás zve na HR Sharing se Simonou Kijonkovou

Kulatý stůl pro manažery interního HR za účasti zajímavého hosta
Na téma: Hire fast, fire fast, aneb jak na čerstvá jablíčka v týmu?

Kdy? 30.1.2020 od 9:00 do 11:00

Pro koho? Akce je určena pro vybrané HR manažery napříč různými segmenty podnikání.

Cíl akce? Vytvořit platformu interních HR profesionálů, kteří se vzájemně dokážou inspirovat sdílením svých zkušeností a osvědčených postupů z vlastní praxe a pravidelně se budou setkávat a diskutovat nad aktuálními tématy.

O čem to bude? Událost v sobě kombinuje setkání se zajímavým hostem hovořícím na atraktivní téma spolu s otevřenou diskusí a sdílením know-how mezi účastníky, kteří se akce zúčastní. HR Sharing je prostor k vzájemné komunikaci, výměně zkušeností a poznatků v oblasti HR a ke sdílení tipů a best practices, jenž hýbou světem lidských zdrojů.

Program:

  • 8:45 – 9:00 registrace účastníků
  • 9:00 – 9:10 zahájení akce a pozdrav hostitele
  • 9:10 – 9:40 příspěvek hlavního hosta
  • 9:40 – 11:00 diskuse mezi účastníky formou kulatého stolu

Kdo je hlavním hostem HR Sharingu? Simona Kijonková, zakladatelka a majitelka Zásilkovna, Packeta a Robeeto.com

Na jaké téma promluví? Hire fast, fire fast, aneb jak na čerstvá jablíčka v týmu?

V rámci HR Sharingu se s námi paní Kijonková podělí o to, kterými principy se řídí při výběru zaměstnanců, jak pečuje o jejich profesní i osobní rozvoj, ale i o to, jak zajistit zájem uchazečů a zdravou firemní kulturu bez ohledu na rychlost růstu společnosti.

Simona Kijonková: manažerka roku, podnikatelka roku a první dáma českého e-commerce oprávněně patří mezi nejobdivovanější ženy českého byznysu. Alfou i omegou je pro ni business plán a skvělý tým lidí, který má kolem sebe a za který je vděčná. Pro dráhu podnikatelky se rozhodla po několika letech v korporátním managementu a ze společnosti Zásilkovna, resp. Packeta, během krátké doby vybudovala organizaci mezinárodního rozsahu. Na přední příčky anket a titulní stránky časopisů ji dostávají nejen její podnikatelské a manažerské úspěchy. Upoutává i tím, s jakou elegancí dokáže skloubit náročnou kariéru s osobním životem a péčí o rodinu.

Kolik to stojí? Možná je to k nevíře, ale tato akce je zdarma!

Zajemci o akci se mohou obratit e-mailem přímo na vrba@cma.cz.