HR Sharing s Jánem Urigou

Pozvánka ke stažení ZDE

 

Česká Manažerská Asociace Vás zve na HR Sharing s Jánem Urigou

Kulatý stůl pro manažery interního HR za účasti zajímavého hosta
Na téma: Employee Experience aneb prožitek není požitek

 

Kdy? 25. 2. 2020 od 9:00 do 11:00

Kde? Kentico Software, Nové sady 25, Brno

Pro koho? Akce je určena pro vybrané HR manažery napříč různými segmenty podnikání.

Kolik to stojí? Možná je to k nevíře, ale tato akce je zdarma!

Jak se registrovat? Zájemci o akci se mohou obrátit přímo na vrba@cma.cz

Co je HR Sharing? Platforma interních HR profesionálů, kteří se vzájemně inspirují sdílením svých zkušeností a osvědčených postupů z vlastní praxe. Událost v sobě kombinuje setkání se zajímavým hostem hovořícím na atraktivní téma spolu s otevřenou diskusí a sdílením know-how mezi účastníky, kteří akci navštíví.

HR Sharing je prostor k vzájemné komunikaci, výměně zkušeností a poznatků v oblasti
HR a ke sdílení tipů a best practices, které hýbou světem lidských zdrojů.

Program:

  • 8:45 – 9:00 registrace účastníků
  • 9:00 – 9:10 zahájení akce a pozdrav hostitele
  • 9:10 – 9:40 příspěvek hlavního hosta
  • 9:40 – 11:00 diskuse mezi účastníky formou kulatého stolu

Kdo je hlavním hostem HR Sharingu? Ján Uriga, Leader, PwC Experience Centre, Praha

Na jaké téma promluví? Employee Experience aneb prožitek není požitek

Stačí v dnešní době extrémně nízké nezaměstnanosti firmám vynakládat astronomické rozpočty na atraktivní náborové kampaně, aby získali zapálené zaměstnance? Proč ani nákladné benefity, bláznivé teambuildingy, designové interiéry nebo drahé hračky fotbálkem počínaje a 3D tiskárnami konče nejsou dost k zaručení jejich loajality? Jak jejich loajalitu nejlépe udržet, podpořit motivaci a fluktuaci snížit na minimum?

Přijďte si s Jánem Urigou promluvit o tom, co zaměstnanci chtějí, co skutečně potřebují a jak svou práci prožívají.

Ján Uriga je nejen charizmatickým a skvělým speakerem nabourávajícím zaběhlá paradigmata a klišé, nýbrž i uznávaným expertem, který má za sebou řadu úspěchů z firemního i akademického prostředí. Od 2018 je leaderem PwC Experience Centra v Praze, které je zaměřené na inovace v oblasti zaměstnanecké a zákaznické zkušenosti, digitalizace a zavádění změn do praxe v rámci regionu CEE.

PhD získal na Ústavu experimentální psychologie SAV, kde se zabýval výzkumem a aplikací sociální inteligence a rozhodovacích procesů lídrů. Dlouho pracoval jako HR Manažer v mezinárodních korporacích a veřejné správě. Již deset let se věnuje konzultačním projektům v oblasti strategického řízení změn, inovací, leadershipu a firemní kultury. Externě vyučuje na FSEV a vede MBA modul change managementu a inovací ve spolupráci s vídeňskou technickou univerzitou a je spoluzakladatelem jedinečného projektu, který spojuje významné kapacity v oblasti behaviorální ekonomie pro Čechy a Slovensko. Své zkušenosti uplatnil v projektech pro řadu významných společností, mezi které patřili Lego, Red Bull, Pilsner Urquel, Komerční Banka, Axa, Penta nebo Škoda Auto.