HR Sharing PRAHA 2019

Česká Manažerská Asociace Vás zve na HR Sharing Kulatý stůl pro manažery interního HR za účasti zajímavého hosta

Na téma: Jak budovat komunity pro potřeby proaktivního recruitmentu

Kdy? 21.8. 2019 od 9:00 do 11:00

Kde? V Praze v prostorách společnosti ČEPRO a.s., Dělnická 213/12, 170 00 Praha 7

Pro koho? Akce je určena pouze pro vybrané HR manažery firem napříč různými segmenty
podnikání.

Cíl akce? Vytvořit platformu interních HR profesionálů, kteří se vzájemně dokáží inspirovat sdílením svých zkušeností a osvědčených postupů z vlastní praxe a pravidelně se budou setkávat a diskutovat nad aktuálními tématy.

O čem to bude? Událost v sobě kombinuje setkání se zajímavým hostem hovořícím na atraktivní téma spolu s otevřenou diskusí a sdílením know-how mezi účastníky, kteří se akce zúčastní. HR Sharing je prostor k vzájemné komunikaci, výměně zkušeností a poznatků v oblasti HR a ke sdílení tipů a best practices, jenž hýbou světem lidských zdrojů.

Program:

  • 8:45 – 9:00 registrace účastníků
  • 9:00 – 9:10 zahájení akce a pozdrav hostitele
  • 9:10 – 9:30 příspěvek hosta
  • 9:30 – 11:00 diskuse mezi účastníky formou kulatého stolu

Kdo je hostem HR Sharingu? Jan Bleha, Community Manager v Kiwi.com

Jan Bleha je zapálený člověk do organizace akcí, které vedou ke spojování lidí. Miluje práci s různorodými komunitami, proto se našel ve své pozici Community Managera ve společnosti Kiwi.com, jedné z nejrychleji rostoucích technologických společností v ČR. Dříve než začal pracovat v Kiwi.com, působil na obdobné pozici pro společnost Red Hat, kde mimo jiné vedl organizaci konference DevConf.cz pro více než 1200 lidí. Propojuje svoji znalost IT se svou vášní pro spojování lidí, a stále vymýšlí, plánuje a organizuje různorodé IT akce – soutěže, meetupy, hackathony, konference a mnohé další.

Na jaké téma promluví? Jak budovat komunity pro potřeby proaktivního recruitmentu

Představte si, že se Vaši budoucí zaměstnanci do Vaší společnosti zamilují ještě dříve, než pro ni vůbec začnou pracovat. Jan Bleha pohovoří o zakládání komunit fanoušků firmy a o tom, jak této proaktivní metody využít v recruitmentu ideálně ještě dříve, než se společnost dostane do urgentní tísně pozici obsadit. Nechá nás nahlédnout pod pokličku toho, jak podobnou komunitu vybudovat, či jakými nástroji lze efektivitu proaktivního recruitmentu vyhodnotit a měřit.

Kolik to stojí? Možná je to k nevíře, ale tato akce je zdarma!

Jak se registrovat? Na registračním formuláři: https://forms.gle/j97oNEfS6PL4VXbM8

 

Původní pozvánka