HR Sharing: Firemní hodnoty – bullshit nebo motor firmy?

Česká Manažerská Asociace Vás zve na HR Sharing
Kulatý stůl pro manažery interního HR za účasti zajímavého hosta
Na téma: Firemní hodnoty – bullshit nebo motor firmy?

REGISTRACE

Kdy? 20. 11. 2019 od 9:00 do 11:00

Kde? V Praze v prostorách společnosti British American Tobacco, Karolinská 654/2

Kolik to stojí? Možná je to k nevíře, ale tato akce je zdarma!

Jak se registrovat? Na registračním formuláři: http://bit.ly/HR_Sharing_BAT

Pro koho? Akce je určena pouze pro vybrané HR manažery firem napříč různými segmenty podnikání.

Cíl akce? Vytvořit platformu interních HR profesionálů, kteří se vzájemně dokáží inspirovat sdílením svých zkušeností a osvědčených postupů z vlastní praxe a pravidelně se budou setkávat a diskutovat nad aktuálními tématy.

O čem to bude? Událost v sobě kombinuje setkání se zajímavým hostem hovořícím na atraktivní téma spolu s otevřenou diskusí a sdílením know-how mezi účastníky, kteří se akce zúčastní. HR Sharing je prostor k vzájemné komunikaci, výměně zkušeností a poznatků v oblasti HR a ke sdílení tipů a best practices, jenž hýbou světem lidských zdrojů.

 

Program:

8:45 – 9:00 registrace účastníků
9:00 – 9:10 zahájení akce a pozdrav hostitele
9:10 – 9:30 příspěvek hosta
9:30 – 11:00 diskuse mezi účastníky formou kulatého stolu

 

Kdo je hostem HR Sharingu?

Luděk Pfeifer, ředitel TRITON Holding SE

Luděk Pfeifer: Luděk Pfeifer je podnikatelem, který od roku 1990 (spolu)založil jedenáct společností v oboru profesních služeb, stavebnictví a biotechnologií. Po celou svou podnikatelskou a top manažerskou kariéru vsázel na firemní kulturu a na firemní hodnoty jako na fenomén klíčový pro dlouhodobou prosperitu firmy. Je výraznou manažerskou osobností – s jeho přispěním získala společnost M.C.TRITON ocenění v soutěžích Firma roku, Štika českého byznysu, Manažer roku, Top Czech Quality, Czech TOP 100 – 100 obdivovaných firem České republiky a Czechia Stability Award. V letech 1994 – 2003 působil jako člen Rady ředitelů Světové federace soukromých investorů (WFIC). Je členem platformy Alter Eko, spolupracovníkem think tanku EDUin a členem prezídia České manažerské asociace.

Na jaké téma promluví? Firemní hodnoty – bullshit nebo motor firmy?

Obojí… nebo spíš trojí: „bullshit, brzda, motor“. Firemní „rádoby hodnoty“ – spíš pouze proklamace vytrubované do světa, bez reálné vazby na skutečně sdílené a žité hodnoty lidí ve firmě jsou bullshit. Teprve ony skutečně žité hodnoty lidí ve firmě (sdílené motivy a postoje, tedy firemní kultura) mají vliv na dění ve firmě, na její úspěšnost. Pokud skutečně sdílené hodnoty neladí s firemní strategií, jsou silnou brzdou. Pokud strategii podporují, jsou motorem. Podělíme se o zkušenosti s tím, jak lze dovést firmu ke kýženému souladu firemních ambic (poslání, vize, strategie) a firemních hodnot – hodnot, které lidi opravdu sdílejí, rozvíjejí a posilují a dávají tím strategii páru, šťávu, odpich… jsou motorem firemní strategie.