HR Sharing BRNO 2019

Česká Manažerská Asociace Vás zve na HR Sharing Kulatý stůl pro manažery interního HR za účasti zajímavého hosta

Na téma: LinkedIn – jak jej používat pro svou osobní značku?

Kdy? 27. 8. 2019 od 9:00 do 11:00

Kde? V centru Brna v prostorách coworkingu Edunesto na adrese Veselá 14, 602 00 Brno

Pro koho? Akce je určena pouze pro vybrané HR manažery firem napříč různými segmenty podnikání.

Cíl akce? Vytvořit platformu interních HR profesionálů, kteří se vzájemně dokáží inspirovat sdílením svých zkušeností a osvědčených postupů z vlastní praxe a pravidelně se budou setkávat a diskutovat nad aktuálními tématy.

O čem to bude? Událost v sobě kombinuje setkání se zajímavým hostem hovořícím na atraktivní téma spolu s otevřenou diskusí a sdílením know-how mezi účastníky, kteří se akce zúčastní. HR Sharing je prostor k vzájemné komunikaci, výměně zkušeností a poznatků v oblasti HR a ke sdílení tipů a best practices, jenž hýbou světem lidských zdrojů.

Program:

  • 8:45 – 9:00 registrace účastníků
  • 9:00 – 9:10 zahájení akce a pozdrav hostitele
  • 9:10 – 9:30 příspěvek hosta
  • 9:30 – 11:00 diskuse mezi účastníky formou kulatého stolu

Kdo je hostem HR Sharingu? Adam Zbiejczuk

Adam Zbiejczuk vystudoval mediální studia na FSS MU a přes 10 let se zabývá on-line komunikací a sociálními sítěmi. Pomáhal mBank při vstupu na český trh, sbíral zkušenosti v agenturách Ataxo a H1.cz, šest let spravoval sociální sítě pro BMW Česká republika. S kolegy z agentury Influencer.cz pomáhá firmám a institucím využívat efektivně sociální sítě a pracovat s influencery. Školí, přednáší, konzultuje a organizuje setkávání profesionálů z branže na pravidelných večerech BabelTalk v Praze a Brně. V poslední době se zajímá zejména o LinkedIn (kde je od roku 2005) a sociální sítě v B2B komunikaci

Na jaké téma promluví? LinkedIn – jak jej používat pro svou osobní značku?

Asi používáte sociální sítě. Ale přemýšlíte nad nimi strategicky, i když jde jen o “soukromou” prezentaci? Všichni dáme na první dojem. A to platí off-line i on-line. LinkedIn je profesní sociální sítí s dlouhou historií, ale teprve během posledních let se změnil z místa vhodného pro hledání zaměstnání (a uchazečů o práci) ve skutečnou sociální síť, kde dává smysl aktivně publikovat. Jak tedy mít kvalitní profil, network i smysluplnou a přínosnou aktivitu vedoucí k budování značky jednotlivce, ale i firmy?

Kolik to stojí? Možná je to k nevíře, ale tato akce je zdarma!

Jak se registrovat? Na registračním formuláři: https://forms.gle/TrkRWnhLb5DPLEre8

 

Původní pozvánka