Hledání výjimečnosti nebude jen obyčejnou konferencí

Česká manažerská asociace si pro své členy připravila zajímavou nevšední konferenci. S „Hledáním výjimečnosti“ jste se mohli setkat již jednou, v loňském roce. A to za velkého zájmu a ohlasu.

Letos se za řečnický pult postaví opravdu jedinečné osobnosti českého byznysu a společenského dění. Za úspěšné lídry firem vystoupí Vlastislav Bříza, generální ředitel společnosti KOH-I-NOOR, Zuzana Ceralová Petrofová, ředitelka společnosti PETROF, a Sanjiv Suri, světoběžník a zakladatel Zátiší Group. Všichni tito věhlasní manažeři se s vámi podělí o to, co výjimečnost znamená v jejich každodenní praxi, jak ji podporují, objevují a kultivují den za dnem, rok za rokem. Z pohledu vrcholového sportovce cestu k výjimečnosti popíše i olympionička Kateřina Neumannová, umělecký pohled představí výtvarník Milan Knížák.

„Výjimečnost je totiž třeba rozvíjet, posouvat ji na novou úroveň. Sama o sobě stejně jako talent je ničím. A špičkoví manažeři, sportovci, osobnosti showbusinessu, zkrátka všichni ti, kteří právem udávají trend ve svých odvětvích, to vědí. Výjimečnost je dnes klíčová vlastnost, která nás předurčuje ke zdaru. Dělat věci jinak znamená obrovskou výhodu pro značky, konkurenceschopnost firem, organizací i jednotlivců,“ sdělil Ivo Gajdoš, výkonný ředitel ČMA, a dodal: „Právě proto jsme se rozhodli pokračovat a zavést tak novou tradici, kde bude mít výjimečnost své místo. Proto Hledání výjimečnosti II. Napříč nejrůznějšími oblastmi budou mít možnost se účastníci vzájemně inspirovat a přenášet poté nové výzvy do podnikatelského prostředí, běžné manažerské praxe. Stavíme právě na možnosti osobního setkávání, kde má sdílení příběhů takto zajímavých lidí s bohatými zkušenostmi velkou šanci zasáhnout řadu dalších. Víme, že racionální plánování je v podnikání důležité, ale je třeba to vše zastřešit ještě vizí a pozitivními emocemi, motivací, aby vznikaly synergie a příklady ukazovaly cestu dál. Popsat recept na to, jak vynikat, není nikdy jednoduché, ale věříme, že společně s uvedenými osobnostmi to dokážeme.“

Konference se uskuteční 26. listopadu od 9 do 13:30 hodin v Praze. Neváhejte a co nejdříve si zajistěte na této ojedinělé akci své místo.

.

Více informací podá výkonný ředitel ČMA Ing. Ivo Gajdoš.

Click to Hide Advanced Floating Content