Golfový turnaj ČMA rozdával ceny i skvělou náladu

Celou fotogalerii naleznete ZDE

 

Jako již tradičně se koncem srpna sešli manažeři, aby poměřili své síly, tentokrát na 18 jamkovém golfovém hřišti. Čas zbyl i na neformální rozhovory.

Letošní již 8. ročník golfového turnaje členů a příznivců České manažerské asociace a Asociace českých nábytkářů, a za laskavé podpory společnosti Wiesner-Hager, má své vítěze. Stali se jimi hráči z členské D.A.S. Rechtsschutz AG v čele s generální ředitelkou Jitkou Chizzolou. „Golfový turnaj se povedl, hodně jsme si ho užili. Týmová soutěž byl skvělý nápad,“ uvedla vítězka.

Srpnové klání proběhlo za značného zájmu několika desítek manažerů na rozlehlém mladoboleslavském hřišti Sand Martin’s Holes, s 18 jamkami. Letošní cup se hrál systémem Texas scremble. O sponzorskou nadílku se postaraly firmy INCO engineering s.r.o., D.A.S. rechtsschutz AG, trofeje vítězům dodala poděbradská firma Crystal Bohemia,a.s., a sady golfových míčků a voucher na lodní zájezd po Středomoří obdarovala tento turnaj firma Cruise Plus s.r.o.

Ocenění si v podobě hezké skleněného „těžítka“ odnesli i další úspěšní hráči z Komory daňových poradců a společnosti Rexonix. „Akce byla super. Moc jsme si ji užili,“ podělil se o zážitek zástupce z flajtu Komory Vladimír Čapek. Podobný pocit sdíleli ostatní, například advokátka ze společnosti Havel & Partners či Petr Kazík z AHRA-Consulting.

Samotný průběh sportovního klání byl provázen skvělou atmosférou neformálních rozhovorů manažerů bez ohledu na rozpálený vzduch a vedrem vyprahlý travnatý povrch. O to více se účastníci museli osvěžovat nealkoholickými nápoji, zmrzlinou, a nakonec i skvělým portským vínem. A ke sportovnímu výkonu patřila i kompenzace v podobě občerstvení.

Již nyní se účastníci těší na další ročník, dle jejich názoru s mnoha plusy. Atmosféru si můžete přiblížit ve fotogalerii ZDE

A zájemci o slovník golfových hráčů si mohou podívat na www.golfcut.cz/cs/o-golfu/golfovy-slovnik