Festival Evolution

image006Festival Evolution představí novinky a inspirace pro zdravý životní styl, láká i na bohatý festivalový program

 

V polovině dubna se Výstaviště v pražských Holešovicích na víkend proměnilo v Mekku všech příznivců zdravého životního stylu. Od 17. do 19. dubna se tu pod hlavičkou Festivalu EVOLUTION sešlo hned pětice veletrhů: Biostyl, Zdraví, Ecoworld, Alternativa a Inspirace s více než 300 prověřenými vystavovateli. Ti návštěvníkům představili nejnovější trendy a produkty z oblasti bio potravin, přírodní kosmetiky, výživových doplňků nebo ekologicky šetrných výrobků. Nedílnou součástí festivalu byl program, v rámci kterého se představilo více než 150 osobností. Přítomní odborníci se zaměřili na správnou výživu, mezinárodní koučové poradí, jak naplno využít svůj potenciál, představí nejnovější metody vzdělávání a osobního rozvoje. A to je jen zlomek z programu…

O své bohaté osobní zkušenosti i tipy, jak žít aktivně a na plno, se v dubnu s návštěvníky festivalu Evolution podělí i známé osobnosti českého showbusinessu. Již tradičním hostem festivalu je herečka, moderátorka a zakladatelka Léčivého divadla Gabriela Filippi. Chybět nebude ani letos a vedle ní se na hlavním podiu představí například populární moderátor Dalibor Gondík, kontroverzní skladatel a dirigent Varhan Orchestrovič Bauer, všestranný umělec Vladimír 518 nebo známý astrolog Antonín Baudyš. Těšit se můžete také na MUDr. Jana Hnízdila, prof. Annu Struneckou, Ing. Hanu Stříteckou, z oblasti osobního rozvoje zaujmou Jan Mühlfeit, Mark Dzirasa nebo Libor Malý. Po loňském úspěchu se do Prahy vrátí také uznávaný sexuolog, tantrický kouč a expert na partnerské vztahy Andrew Barnes, který pro návštěvníky uspořádá bezplatný workshop na téma psychologie vztahů a sexuality.

Festival Evolution byl již jedenáctým rokem magnetem pro všechny, kteří chtějí žit aktivně a zdravě, záleží jim na okolním prostředí a zajímají se o to, co životu dává hlubší rozměr. Skladba vystavovatelů i koncept živého programu propojují tu část života, která se nám může zdát příliš emoční či spirituální, s tou, která naopak působí příliš racionálně. Více informací o Festivalu Evolution a jednotlivých veletrzích naleznete na www.festivalevolution.cz. Pořadatelem festivalu byl Felicius Media za partnerské účasti společnosti Incheba Praha, záštitu veletrhu Biostyl udělil ministr zemědělství pan Marian Jurečka.

 

Více informací na www.festivalevolution.cz.

Další informace, fotografie, rozhovory a novinářské akreditace:
Lucie Čunderliková, Smart Communication s.r.o. – marketing, media, promotion
T/F: +420 272 657 121, M: +420 733 538 889, E: cunderlikova@s-m-art.com