Elite Klub MSK, charita a City Marathon

ZOBRAZIT CELOU FOTOGALERII

 

Rok se s rokem sešel a řada běžců celé republiky každým dnem vyhlížela událost, na kterou se připravují po celý rok, jak fyzicky tak psychicky.

Ostravský City Marathon je běžeckou událostí roku, která každoročně sbližuje tisícovky běžců, rodin a přátel za účelem zdravého pohybu, soutěžení, zábavy a vždy s kapičkou podpory neziskovým organizacím.

Přidat nohu k dílu v tento výjimečný den bylo i našim poselstvím za ČMA Klub Elite Moravskoslezského kraje.

S kolegy jsme začali proto iniciativu podpory neziskové organizace Haima Ostrava (podpora malých dětí s poruchou krvetvorby) připravovat několik měsíců dopředu.

Od samotného oslovení běžců z našeho klubu, diplomatického vyjednávání pro účast na běhu, přes design a výrobu trikotů klubu Elite až po samotnou perličku celé akce, kterou byl sponzorský dar ve výši 20.000Kč Haimě.

Důvodů proto uběhnout nenáročných 4.2km bylo hned několik.

Atmosféra celého dne byla vynikající, již z rána nastoupily ke svým běhům malé děti, které svým zápalem mnohdy předčily i své rodiče. Poté výběh čtvrt, půl a maratónců, běh štafet a na závěr charitativní běh.

Mohu říci, že daného běhu se zúčastním po několikáté a má vždy takovou tu jinou atmosféru – není dravá, není soutěživá. Je to atmosféra s pocitem radosti a štěstí, že přispějete svými kilometry na dobrou věc a navíc ve skupině se svými přáteli.

Proto jsem rád, že jsme se za Elite společně zúčastnili a nasadili tak tempo nevídané tomuto běhu. Do cíle jsme doběhli všichni zdraví, spokojení a plní entusiasmu. Určitě jsme své nohy nezapojili naposledy!!!

 

Děkuji všem, kteří se podíleli na této podpoře.
Udělali jsme správnou věc.

 

Adam Liška
Vice President & Chairman of Elite Club
Česká manažerská asociace

Click to Hide Advanced Floating Content